Continental VikingContact 7

Continental VikingContact 7 lamellrehvid - parim pidamine jääl ja lumel!

Tehnikamaailma talverehvide rehvitest 2019 - I koht ja Tehnikamaailma talverehvide rehvitest 2020 - II koht

Parima hinna leiad rehvitakso.ee e-poest ostukorv

Meil on ka kiire rehvivahetus Broneeri rehvivahetuse aeg online

 

 

Continental VikingContact 7 rehvid

 

Põhjamaisteks talvedeks mõeldud pehme segu tehnoloogial toodetud uued rehvid. Rehvid pakuvad tippklassi haarduvust jääl ja lumega kaeud teedel. Juhtimisomadused  7% paremad kui eelkäijal. Kõik need rehvid on heaks kiidetud kiirustel kuni 190 km / h, mis on Põhja-Euroopas oluliselt kõrgem kui maksimaalsed kiirusepiirangud. Viis rehvi mudelit tarnitakse koos ContiSeali tehnoloogiaga. SSR Runflat tehnoloogiaga on saadaval mitut erinevat suurust rehvid, mis hõlmavad ka ContiSilent-tehnoloogiat, mis tagab salongis eriti madala rehvi / maanteemüra. ELi rehvi märgistusel on VikingContact 7 hinnatud veeretakistusjõudu "C" ja märghaardumist "E" tähisega-ga. Need rehvid on läbinud ka vajalikud pidurdustestid, et vastata kolme piikide mägede lumehelbe sümbolile.

Kombineeritud turvise muster tagab Põhjamaade talvedes ohutu sõiduki juhtimise.

 

Suundmustriga, põhjamaistesse tingimustesse loodud lamellrehv saksa rehvitootjalt Continental.

 

  • Tänu tugevatele ja terava servaga 3D lamellitud rombjatele mustriklotsidele on oluliselt paranenud haardumine rasketes oludes: lumistel ja jäistel teedel. 

 

  • Laiadest, sügavatest mustrivahedest moodustuv kanalite süsteem juhib veerepinnalt vee ja lörtsi. 

 

 

soodsad rehvid

 

 

  • Rehvisegu elastsuseks laias temperatuurivahemikus kasutatakse räniühendite kõrval ka rapsiõli ja teisi looduslikke lisandeid. Turvise jaoks on valitud aktiivne ränidioksiidühend, mis tagab optimaalse haardumise, eriti märgadel teedel.

 

 

continental rehvid

 

 

  • Hoidmaks pehmet mustrisegu kompaktsena ja tagamaks juhitavust kuivadel teekatetel on mustriklotsid omavahel ühendatud kompaktseks tervikuks.

 

  • Unikaalsete 3-dimensionaalsete lamellide teravatest servadest moodustuv kalasoomust meenutav rihveldus annab jääl ja kinnisõidetud lumel naastrehvile sarnase haarduvuse nii kiirendamisel kui ka pidurdamisel.

 

 

rehvid

 


Tehnikamaailm rehvitest 2019 arvutuse CONTINENTAL ContiVikingContact 7 ülevaade:

 

Juhitavus jääl ja lumel

 

Continental jääpidamine on lamellrehvi jaoks suurepärane. Rehv käitub tasakaalukalt ja kuulab täpselt rooli. Juhitavust on lihtne säilitada, kui pidamise piiri mitte liiga palju ületada. Lumel reageerib Continental kiiresti, kuid käitub siiski igas olukorras tasakaalukalt. Sellise rehviga on sõõm sõita.

 

Juhitavus märjal ja kuival asfaldil

 

Märja asfaldiga saab Continental hakkama, isegi kui pidamine pole kõige kõrgemast tipust. Nii märjal kui kuival teel on reaktsioon aeglane ja lõtv, kuid tagarattad püsivad ikka kindlalt teel. Pidamise piir on selgesti äratuntav ja rehv ei üllata äkiliste libisemistega.

 

Ökonoomsus ja mugavus

 

Rööplikul teel on Continentali suunakindlus keskmisel tasemel. Veeretakistus on lamellrehvide seas suurim.

 

HEA

  • Pidamine jääl ja lumel

  • Juhitavus talveoludes

 

HALB

  • Veeretakistus

 

 

Osta uued Continental VikingContact 7 lamellrehvid SIIT!continental rehvid