Kojameeste paigaldus TASUTA

KOJAMEESTE PAIGALDUS TASUTA, kui ostad meilt uued kojamehed!

Kampaania kestab kuni 08.04.2018

 

Loodetavasti on suurem talv nüüdseks läbi ja hetkel on tegemist vaid järeltõugutega.

 

kojameeste müük

 

Üks auto detail, mis talve tagajärjel peaaegu, et kõige kiiremini kahjustada saab, on klaasipuhastaja. Jäätunud kojamehe klaasiküljest lahti sikutamine ja jää eemaldamine puhastajalt võib kummist lausa tükke välja rebida.

Samuti lendab esiklaasile palju soolasegu, mis samuti puhastaja kummipinda kahjustab. Lisaks veel pidev temperatuuride kõikumine.

 

Ära muuda klaasipuhastajat liivapaberiks

 

Ühesõnaga, kui teie klaasipuhastajad olid juba sügisel kesised, siis kevadel oleks mõistlik see väike investeering ära teha. Lisaks ohutusele on see tervislik ka auto klaasile.

Mida kiiremini ja paremini mustus klaasilt ära saab, seda vähem klaas kraabitud saab. Mustus koosneb peamiselt liivateradest, mis kojameestega edasi tagasi nühkides toimib liivapaberina.

Kuigi asjatundjad soovitavad vahetada klaasipuhastajaid lausa iga kuue kuu tagant, tundub see võib olla kerge liialdusena. Küll on aga õige aeg siis, kui ilmnevad esimesed probleemid ehk, kui pühkimisel kipuvad jääma triibud. See tähendab, et kojamehe kumm on saanud püsivalt kahjustada ning paremaks asi ei lähe.

 

klaasipuhastaja

 

Millised kojamehed mu autole sobivad?

 

Uusi ostes on väga oluline soetada just konkreetsele autole mõeldud kojamehed. Klaaside kumerused ja suurused on erinevad, samuti kinnitused ja sangade pikkused.

Tänapäeval on kasutusel pigem raamita kojamehed, vaid vanemate autode puhul tuleks igaks juhuks uurida, kas raamita kojamees sobib või tuleb valida raamiga variant.

Nagu alati, kehtib ka siin tõde, et kui ostad kaubanduskeskusest kõige odavama versiooni, siis saad tõenäoliselt ka keskpärase kvaliteedi ja vastupidavuse. Kuna head puhastajad ei ole odavatest suurusjärgu võrra kallimad võid jutt käib mõnekümnest eurost, siis see kokkuhoid ennast ei õigusta.

 

Kojameeste hinnad leiat SIIT!