Millised on 2023 aasta top suverehvide brändid

Millised on 2023 aasta top suverehvide brändid?

 

Suverehvide valimine on oluline, ent samas ka keeruline. Erinevaid rehvibrände ja mudeleid on nii palju, et sellest  laiast valikust sobivaima rehvi leidmiseks, mis vastaks teie eelarvele ja vajadustele, võib tekitada omajagu segadust. Siinkohal toome välja mõned top suverehvide rehvibrändid, mis võiksid teie sõidukogemuse meeldivaks ja turvaliseks teha. 

 

uued suverehvid

Millised on selle hooaja 2022/2023 uued suverehvide tooted. Klikka pildile ja saad teada!

 

Goodyear suverehvid -  Üks maailma suurimaid rehvitootjaid. Häid rehve on neil palju, aga üheks parimaks suverehvide mudeliks on Eagle F1 Asymmetric 6 rehvid, millel on suurepärane haarduvus nii märjal kui ka kuival teel. Lisaks tänu Wet braking pro tehnoloogiale, mis teeb pidurdamise märjal teel paremaks, sobib see rehv ka elektrisõidukitele kuna sellel on madalamad müraemissioonid.

 

Nokian suverehvid- Kindlasti üks turul kõrgemalt hinnatud rehvibrändidest, tuntud oma kõrge kvaliteediga rehvide, hea soorituse, vastupidavuse ja turvalisuse omaduste poolest. Nad on eriti hästi tuntud talverehvide poolest, kuid nende suverehvid on samuti mainekad. Üheks populaarsemaks suverehvide mudeliks on Nokian Zline rehvid. Tegemist on mitmekülgse suverehviga, millel on ideaalne reaktsioon manööverdamisel. 

 

 


 

Continental suverehvid - Saksa rehvitootja, kes kuulub maailma viie parima autotarvikute tootjate hulka. Nende kvaliteet kuulub tippklassi ja rehvide valik on väga lai.  Kui otsite madala müratasemega, turvalist ja stabiilset rehvi, siis Continental Sportcontact 7 on mudel millele tasub silma peale panna. Siit näete video Continental Sportcontact 7 kohta.

 

Michelin suverehvid- Prantsuse rehvitootja, mis on üks maailma juhtivatest rehvibrändidest. Michelini rehvid on tuntud oma kvaliteedi, jõudluse, ökonoomsuse ja turvalisuse poolest. Siinkohal väärib mainimist Michelin Pilot Sport 4 mudel, millel on erakordne haarduvus kuival ja parem pidurdamine märjal teel. Tegemist on väga vastupidava keskkonnasõbraliku sportliku rehviga. 

 

Soodsamatest suverehvidest toome välja nimed nagu Kelly, Komoran, Sailun ja Nexen. Nende puhul leidub mitmeid erinevaid häid mudeleid mõistliku hinnaga. Enne valiku tegemist soovitame teil uurida erinevate rehvibrändide ja mudelite ülevaateid, et saada infot rehvide tugevustest ja nõrkustest. Küsimuste korral võite pöörduda ka Rehvitakso spetsialistide poole, kes hea meelega kõikidele rehvidega seotud küsimustele vastavad ning sobivaid rehve leida aitavad.

 

 

 

 

SOODSAD SUVEREHVID 2023 |  Nr1 suverehvide veebipood  - rehvitakso.ee


 

Soodsad suverehvid osta siit, meil on PARIM HIND ja transport 24-48 tunniga! SOODNE REHVIAHETUS. Helista 581 000 81

 

SUVEREHVID 2023

Selle hooaja müüdavamate suverehvide tutvustuse leiad siit