Osta suverehvid Liisi järelmaksuga

Osta suverehvid Liisi järelmaksuga

 

Kas Sinu suverehvid on kevadhooajaks valmis? Uuele hooajale on hea vastu minna uute ja turvaliste suverehvidega. Kui Sa ei soovi korraga suurt väljaminekut teha, on Sul võimalus suverehvid soetada Liisi järelmaksuga. Holm pank pakub Liisi järelmaksu uskumatult headel kampaaniatingimustel, mille leiad uudiskirja lõpust.

Sõlmi leping kaupluses kohapeal või e-poes! E-poe ostukorvis vali makseviisidest Liisi järelmaks - täida taotlus ning sõlmi ja allkirjasta leping digitaalselt.

 

 

LAMELLREHVID

 

 

rehvid järelmaksuga

 

LIISI JÄRELMAKS

 

Suverehvid on lubatud 1. märtsist kuni 1. detsembrini, kuid kohustuslikud 1. maist kuni 15. oktoobrini. Märtsist ei ole talverehvid enam küll kohustuslikud, kuid talviste tee- ja ilmastikuolude esinemisel võib talverehve kasutada aprilli lõpuni. Soovitame kevadhooajaks valmis olla ja kontrollida üle, kas olemasolevad suverehvid on veel endiselt kasutuskõlblikud. Vaata kindlasti enne suve tulekut üle oma suverehvide seisukord – kas rehvimuster on piisavalt sügav (soovituslikult 4-5 mm!) ja kas rehvid ikka vastavad kehtivatele nõuetele ja sõiduki- või rehvitootja ametlikele soovitustele. Kui tundub, et olemasolevate rehvide aeg on siiski ümber, siis saad Liisi järelmaksuga uued suverehvid soetada mugavalt ja paindlikult! 

 

Rehvide soetamine ei pea olema kulukas või keeruline, sest nii uute kui kasutatud rehvide eest saab tasuda ka Holm Bank AS järelmaksuga.

 

 

Lihtne ja mugav järelmaks! 

Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Teie tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale.

 

Miks eelistada järelmaksu?


Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.Plussid

• järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
• taotlemine on lihtne
• taotluse vastus tuleb kiiresti
• Lepingu sõlmimiseks ei ole vaja koha peale tulla

 

Järelmaksu tingimused

Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed

 

  • Sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi saate ise valida. 
  • Lepingu kestvus kuni 48 kuud
  • Minimaalne ostusumma puudub (saate osta järelmaksuga teenuseid ja kaupa)
  • Kuni 3 kuud 0 % intress* (4ndast kuust lisandub tavapärane intress 12.90%) 
  • Lepingutasu  0 EUR* (kampaania väline lepingutasu 14.90 EUR) 
  • Haldustasu 0 EUR*
  • Esimene sissemakse alates 0 EUR*

 

Kampaania aeg  01.03.2023 - 30.04.2023