Uus mudel 2020 suverehvid - Goodyear EfficientGrip Performance 2

Suverehvid Goodyear EfficientGrip Performance 2 on uus mudel 2020 aastal, mis on läbi teinud märkimisväärse arengu. Meil on parim hind, osta siit!

 

GoodYear’il on väljas uued suverehvid mudelinimega EfficientGrip Performance 2 ning need on mitmes mõttes kõva areng võrreldes eelmistega.

 

 

 

Kevad juba paistab ja paljudele autoomanikele tähendab see, et peatselt seisab ees rehvivahetus. Sellest on loomulikult teadlikud ka rehvitootjad ja just algavaks hooajaks on Goodyear valmis saanud uued rehvid, mis kannavad nime "EfficientGrip Performance 2".

 

Mis teeb need rehvid eriliseks?

 

On tavaline, et uued rehvimudelid on veidi paremad, kui eelmised. Käesolevate rehvide erilisus seisneb korralikus arenguhüppes. Võrreldes sama seeria eelmiste rehvide, Efficient Grip Performance’dega, on uutele rehvidele antud 50% rohkem kilomeetreid. Hea küll, GoodYear’i rehvidega võrreldes on kilometraaž suurenenud, aga kuidas on lood teiste tootjatega? Turul saadaolevatest uuematest rehvidest on kõnealuste rehvide läbitav kilometraaž 20% pikem (11 000km), kui lähimal konkurendil Michelinil. Suurenenud kilometraaž tähendab, et samade rehvidega saab kauem läbi, seda keskmiselt isegi paari hooaja jagu.

 

 

 

Kusjuures konkurents ei ole nõrk, testimisel olid sellised mudelid nagu Michelin Primacy 4, Continental PremiumContact 6, Bridgestone Turanza T005 ja Pirelli Cinturato P7 Blue. Varasemast elastsem rehvisegu ei lase kehvadel teedel rehvipinnale mõrasid tekitada, hoides seeläbi rehvi kauem heas konditsioonis.

 

Pidurdamine

 

Lisaks läbitavale vahemaale on rehvide puhul teine väga oluline parameeter - pidamasaamine. Jällegi selgus, et Goodyear EfficientGrip Performance 2 rehvidega saab kõige kiiremini pidama ning seda nii märjal kui ka kuival teel.

 

 

Veel võib välja tuua just märjal teel pidurdamise, mis peaks nende rehvidega olema parem kui kunagi varem. Vähendatud on rehvipinna jäikust, mis aitab vett rehvi alt kõrvale juhtida. Elastsem rehvikoostis suurendab kokkupuudet teega ka krobelisel teekattel.

 

 

 

Võrreldes varasemaga on need suverehvid laiemate keskmiste osadega ehk nn ribidega, mis jällegi annab rohkem kokkupuudet teekattega ja võimaldab teha kiireid manöövreid ning ümber takistuste põikamisi ilma juhitavust kaotamata.

 

 

 

Et rehvitööstus areneb pidevalt, siis on rehvid järjest kõrgtehnoloogilisemad ja lisadega, mida ajalooliselt pole rehvidel olnud. Goodyear EfficientGrip Performance 2 suverehvid on sisse-ehitatud veljeservakaitsega, mis kaitseb rehvi ja velge näiteks löökaugust läbi sõitmisel või vastu äärekivi põrkamisel.

 

 

Rehvitakso kogenud spetsialistid on mudelile oma õnnistuse andnud ning tegu on kindla ostusoovitusega, tänu millele sõidad väga tõenäoliselt samade rehvidega kaks hooaega kauem ning naudid paremat teelpüsimist.

 

Osta Goodyear rehvid - EfficientGrip Performance 2 meie e-poest vajutades SIIA ning saad need soodsamalt kui rehvitöökojast või rehvipoest.