Suverehvid 2023 Nr1 suverehvide veebipood

Suverehvid 2023 - Missugused on selle aasta uued suverehvide mudelid?

 

suverehvid

 


suverehvid

UUS MUDEL 2023!
Continental ULTRACONTACT suverehvid

 


Continental UltraContact suverehvid on 2022/2023 uus mudel, mida iseloomustab: uus disain, pikk kasutusiga ja rehvid on tugeva konstruktsiooniga. Rehvikontseptsioon järgib liikuvuse uusi suundi. Continnetal UltraContact sobib elektriautodele ja tavaajamiga autodele. Need suverehvid vastavad suurima võimaliku ohutuse tagamisele.

Uue UltraContactiga pakub Continental nüüd väga pika kasutuseaga ja tuttavate ohutusstandarditega suverehvi. Selleks on rehviarendajad rehvisegu ja turvise ümber kujundanud, et kombineerida maksimaalne kasutusiga ohutu juhitavuse, madala veeretakistuse ja madala müratasemega. Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

continental_ultracontact

 

 

 

Continental UltraContact suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT!

 


 

suverehvid

UUS MUDEL 2022/2023!
Continental SPORTCONTACT 7 suverehvid


Continental SportContact 7 suverehvid annavad teile kindlustunde turvalise ja stabiilse sõidukäitumisega märjal ja kuival pinnal. Täiuslik koosmõju eriti pehmest BlackChili segust ja eriti jäigast mustrist, mis tagab kauakestva ja uue taseme sõidunaudingu. Rehvimuster, mis kohandub kõigi teeoludega. Veel kauem jõulist sõidunaudingut. Nautige jõulist sõidustiili kauem kui kunagi varem! Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

continental sportcontact 7 suverehvid
 


Continental SportContact 7 suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT!

 


 

suverehvid

 

UUS MUDEL 2022/2023!
GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 suverehvid

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 suverehvidel on ülikõrge jõudlus märjal ja kuival teel. Suurepärane pidurdus ja juhitavus märjal teel. Sobib elektrisõidukile. Goodyear on välja kuulutanud oma uusima põlvkonna ülikõrge jõudlusega rehvi. Uus suverehv on välja töötatud selleks, et leida tasakaal ühtlase jõudluse pakkumise vahel märgades ja kuivades oludes, juurutades samal ajal uut tehnoloogiat, mis suurendab otsest haardumist veeretakistust tegemata. See algab uue adaptiivse kontaktpinna tehnoloogiaga, mis suurendab koormuse all passiivselt rehvi kontaktpinna suurust, andes sellele parema haarduvuse rasketes kurvides. Selle segus kasutatava vaigu muudatused suurendavad ka kummi ja asfaldi vahelist kontakti materjali tasandil, ilma et see mõjutaks negatiivselt veeretakistust ja kõrget kulumiskiirust. Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 suverehvid

 

 

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT!

 


 

 

 

Siit leiad kõik uued suverehvide mudelid ja hinnad - osta kohe, hinnad soodsad - SIIT!

suverhevid