Suverehvid 2023 | Nr1 suverehvide veebipood

Suverehvid 2023 - Missugused on selle aasta uued suverehvide mudelid?

 

suverehvid

 


suverehvid

UUS MUDEL 2022/2023!
Continental ULTRACONTACT suverehvid

 


Continental UltraContact suverehvid on 2022/2023 uus mudel, mida iseloomustab: uus disain, pikk kasutusiga ja rehvid on tugeva konstruktsiooniga. Rehvikontseptsioon järgib liikuvuse uusi suundi. Continnetal UltraContact sobib elektriautodele ja tavaajamiga autodele. Need suverehvid vastavad suurima võimaliku ohutuse tagamisele.

Uue UltraContactiga pakub Continental nüüd väga pika kasutuseaga ja tuttavate ohutusstandarditega suverehvi. Selleks on rehviarendajad rehvisegu ja turvise ümber kujundanud, et kombineerida maksimaalne kasutusiga ohutu juhitavuse, madala veeretakistuse ja madala müratasemega. Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

continental_ultracontact

 

 

 

Continental UltraContact suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT!

 


 

suverehvid

UUS MUDEL 2022/2023!
Continental SPORTCONTACT 7 suverehvid


Continental SportContact 7 suverehvid annavad teile kindlustunde turvalise ja stabiilse sõidukäitumisega märjal ja kuival pinnal. Täiuslik koosmõju eriti pehmest BlackChili segust ja eriti jäigast mustrist, mis tagab kauakestva ja uue taseme sõidunaudingu. Rehvimuster, mis kohandub kõigi teeoludega. Veel kauem jõulist sõidunaudingut. Nautige jõulist sõidustiili kauem kui kunagi varem! Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

continental sportcontact 7 suverehvid
 


Continental SportContact 7 suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT!

 


 

suverehvid

 

UUS MUDEL 2023!
Continental PremiumContact 7 suverehvid


Continental PremiumContact 7 suverehvid on autojuhtidele, kellel on oluline turvalisus. 
Turvaline sõitmine pole kunagi tundunud parem just nende Continental PremiumContact 7 suverehvidiga. Saksa projekteeritud ohutus suurepärase mugavuse tagamiseks. Kogege järgmisel tasemel juhitavust märjal ja kuival teel. Nautige turvalisust ja mugavust olenemata sellest, millise sõidu valite. Tänu RedChili segule lootke turvalisele pidurdamisele kohe alguses. Antud rehvid sobivad igasuguste ilmastikutingimustega toimetulemiseks. Juht peab teedel kogema mitmesuguseid tingimusi. Kuna ilmastikutingimused ei tohiks kunagi mõjutada teie ohutuse ja sõidumugavuse taset, kavandati need suverehvid, mis võimaldab täpset juhitavust märjal ja kuival teel. Tänu oma adaptiivse mustriga tehnoloogiale võib see rehv viia teid kõikjale, ilma et peaksite mugavustsoonist lahkuma. Continental PremiumContact™ 7 pakub silmapaistvat mugavust, usaldusväärset ohutust ja paremat läbisõitu sõltumata sõiduki konfiguratsioonist. See rehv on loodud katma mitmesuguseid turul olevaid rehve. Antud disainilahendused hõlmavad 16-tollist kuni 21-tollist ja smauti EV-st hübriid- ja põlemismootorini. Adaptiivne muster, ksu teeolud võivad teie teekonnal kiiresti muutuda, seetõttu valige rehv, mille peale saate ohutu ja mugava reisi teha, olenemata ilmast. Tänu meie adaptiivsele mustrile kogete pidevat ohutut sõidukäitumist märjal ja kuival pinnal. RedChili segu lõid saksa inseneride meeskond, et anda rehvidele võimalus haarduda teega madalamatel temperatuuridel kui teie turul olev traditsiooniline rehv. Vähendab vajadust kummi soojendamiseks, enne kui hakkate nägema selle maksimaalset jõudlust sõidu ajal. Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

Continental PremiumContact7

Continental PremiumContact 7

 

Continental PremiumContact 7 suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT!

 

 


suverehvid

 

UUS MUDEL 2022/2023!
GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 suverehvid

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 suverehvidel on ülikõrge jõudlus märjal ja kuival teel. Suurepärane pidurdus ja juhitavus märjal teel. Sobib elektrisõidukile. Goodyear on välja kuulutanud oma uusima põlvkonna ülikõrge jõudlusega rehvi. Uus suverehv on välja töötatud selleks, et leida tasakaal ühtlase jõudluse pakkumise vahel märgades ja kuivades oludes, juurutades samal ajal uut tehnoloogiat, mis suurendab otsest haardumist veeretakistust tegemata. See algab uue adaptiivse kontaktpinna tehnoloogiaga, mis suurendab koormuse all passiivselt rehvi kontaktpinna suurust, andes sellele parema haarduvuse rasketes kurvides. Selle segus kasutatava vaigu muudatused suurendavad ka kummi ja asfaldi vahelist kontakti materjali tasandil, ilma et see mõjutaks negatiivselt veeretakistust ja kõrget kulumiskiirust. Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 suverehvid

 

goodyear suverehvid

 

 

 

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT!

 


 

 

 

Siit leiad kõik uued suverehvide mudelid ja hinnad - osta kohe, hinnad soodsad - SIIT!

suverhevid