UUS MUDEL REHVID 2018/2019! Continental VikingContact 7 lamellrehvid

UUS MUDEL REHVID 2018/2019!

 

Continental VikingContact 7 lamellrehvid - TM TALVEREHVIDE 2019 REHVITEST - I KOHT!

 

Continental VikingContact 7 rehvid

 

 

Põhjamaisteks talvedeks mõeldud pehme segu tehnoloogial toodetud uued rehvid. Rehvid pakuvad tippklassi haarduvust jääl ja lumega kaeud teedel. Juhtimisomadused  7% paremad kui eelkäijal. Kõik need rehvid on heaks kiidetud kiirustel kuni 190 km / h, mis on Põhja-Euroopas oluliselt kõrgem kui maksimaalsed kiirusepiirangud. Viis rehvi mudelit tarnitakse koos ContiSeali tehnoloogiaga. SSR Runflat tehnoloogiaga on saadaval mitut erinevat suurust rehvid, mis hõlmavad ka ContiSilent-tehnoloogiat, mis tagab salongis eriti madala rehvi / maanteemüra. ELi rehvi märgistusel on VikingContact 7 hinnatud veeretakistusjõudu "C" ja märghaardumist "E" tähisega-ga. Need rehvid on läbinud ka vajalikud pidurdustestid, et vastata kolme piikide mägede lumehelbe sümbolile.

Kombineeritud turvise muster tagab Põhjamaade talvedes ohutu sõiduki juhtimise.

 

Suundmustriga, põhjamaistesse tingimustesse loodud lamellrehv saksa rehvitootjalt Continental.

 

  • Tänu tugevatele ja terava servaga 3D lamellitud rombjatele mustriklotsidele on oluliselt paranenud haardumine rasketes oludes: lumistel ja jäistel teedel. 

 

  • Laiadest, sügavatest mustrivahedest moodustuv kanalite süsteem juhib veerepinnalt vee ja lörtsi. 

 

soodsad rehvid

 

  • Rehvisegu elastsuseks laias temperatuurivahemikus kasutatakse räniühendite kõrval ka rapsiõli ja teisi looduslikke lisandeid. Turvise jaoks on valitud aktiivne ränidioksiidühend, mis tagab optimaalse haardumise, eriti märgadel teedel.

 

continental rehvid

 

  • Hoidmaks pehmet mustrisegu kompaktsena ja tagamaks juhitavust kuivadel teekatetel on mustriklotsid omavahel ühendatud kompaktseks tervikuks.

 

  • Unikaalsete 3-dimensionaalsete lamellide teravatest servadest moodustuv kalasoomust meenutav rihveldus annab jääl ja kinnisõidetud lumel naastrehvile sarnase haarduvuse nii kiirendamisel kui ka pidurdamisel.

 

rehvid

 

OSTA CONTINENTAL REHVID SIIT!