Continental EcoContact 6

EcoContact 6 - uus tipprehv Continentalilt

Rehvitootja Continental uued premium-klassi suverehvid on eelmistest tubli samm edasi. Need sõiduautole sobivad kõrgtehnoloogilised rehvid on hea valik juhile, kes ei tee kompromisse pidamises ega juhitavuses. 

 

 

Eelkäija, Eco Contact 5-ga võrreldes on uuel mudelil 20 protsendi võrra suurem lubatud kilometraaž, mis on saavutatud tänu uuele "Green Chili"-koostisosale. 15 protsenti väiksem veeretakistus, varasemast veelgi parem juhitavus ja lühenenud pidurdusmaa nii märjal kui ka kuival teel. Maksimaalne kütusekulu efektiivsus tänu edasi arendatud mustridisainile ja efektiivsele ränidioksiidi lisamisele rehvi pealmises kihis.

 

 

Väiksem kütusekulu


 

Kütusekulu efektiivsus on saavutatud tänu geomeetriale rehvi peal ning ränidioksiidi kasutuselevõtuga rehvi koostises. EcoContact 6 rehviga on võetud eesmärgiks hea tasakaal rehvi suuruse ja koostisainete jaotamise vahel rehvi eri osades. Kõrgtehnoloogiline segu võimaldab robustseid ühendusi ränidioksiidi ja kummi vahel. Tänu sellele on võimalik rehvil paremini kohaneda erinevate teeoludega, mis omakorda parandab rehvi vastupidamist veeremisele ja kütusekulu. 

 

Suurem kilometraaž 


 

Tänu uuele Green Chili 2.0 koostisosale kestavad rehvid kauem. Kuidas nii? Rohelise tšilli nimega koostisosa kohaneb erinevate teekatetega, tänu millele ei kulu kummiosa kunagi liiga kiiresti ning tulemuseks on suurem kilometraaž. 

 

Optimeeritud haakuvus ja juhitavus


Continental EcoContact 6 rehvid pakub kummimustrit, mis on justkui rätsepatöö, võimaldades parima kompromissi kuivade ja märgade teeolude vahel. Ühtlasi suureneb turvalisus juhtimisel nagu näiteks rida vahetades. Innovaatiline ja asümmeetriline mustrigeomeetria tagab selle, et rehvid on alati parimas kontaktis teega. 

 

Saksa rehvitootja Continental on maailma suuruselt neljas rehvitootja. Uue rehvimudeli tutvustusvideo on siin.

 

 

 

Soodsad Continental EcoContact 6 rehvid osta SIIT!