Continental IceContact 3 naelrehvid - Tehnikamaailm 2020 naelrehvide rehvitest - I koht

Continental IceContact 3 rehvid on läbimurre talvises liiklemises.

Enneolematu naastrehv, mis on Rehvitakso e-poes ja kohapeal saadaval paljudele sõiduautodele ja linnamaasturitele. Fantastiline haarduvus jääl tagab enneolematu sõiduelamuse. Võrreldes eelmiste mudelitega on juhitavus palju parem just lörtsi ja lumega. Tänu vastupidavamatele materjalidele püsivad parimad sõiduomadused kogu rehvi tööea jooksul. 

Tehnikamaailma talverehvide rehvitest 2019 - II koht

Tehnikamaailma talverehvide rehvitest 2020 - I koht

 

Parima hinna leiad meie e-poest , osta siit! ostukorv

 

 

Continental IceContact 3 on suundmustriga, asümmeetrilise kuju ja paigutusega, vulkaniseeritud naastudega, revolutsiooniline talverehv. Tänu unikaalsele naastutehnoloogiale on rehvid talvistel teedel klass omaette. Rehvidel kasutatakse kahte eri tüüpi naastusid, mis on uudse paigutsega. See tagab ületamatu haarduvuse, ülikindla juhitavuse ja veelgi lühema pidurdusmaa. 

 

17“ kuni 21“ rehvidel on kasutusel kummist korpusega ContiFlexStud, vähendamaks müra, kulumist ja ühtlustamaks haardumist erinevatel teekatetel.

 

Mis teeb ContiFlexStud tehnoloogia nii eriliseks? 

Naastud ContiFlexStud on täiesti uudse disainiga, mis vähendab märkimisväärselt kulumist, parandab haarduvust jääl, pikendab rehvide tõhusat eluiga ja vähendab müra. Autojuhtidele, kes sõidavad talviti palju lumistel ja jäistel teedel, teeks kindlasti rõõmu kasvõi üks neist täiustustest. Kuid rehv, mis ühendab endas kõiki nelja, on rasketes teeoludes asendamatu. Elades Eestis, kus talviti on rasked ilmastikuolud, ei leidu sellele sõiduomaduste ja turvalisuse poolest võrdset.

 

rehvid

Erakordne haarduvus jääl

Teepinna järgi painduv elastne kumminaast võimaldab kõval metalltihvtil sügavamale jäässe tungida. Tänu sellele paraneb haarduvus jäisel pinnal koguni 7% ning teie auto veojõud rakendub tõhusamalt. Spetsiaalsed mustrisooned juhivad vett ja lörtsi mustri keskosast kiiresti väljapoole, tagades täiusliku kontakti teepinnaga ning pakkudes maksimaalset kaitset vesiliu vastu. 

 

Vähem rehvimüra

Tavalised naastrehvid tekitavad palju müra. See muudab autosõidu nii juhi kui ka reisijate jaoks ebamugavamaks. Naastud ContiFlexStud™ vähendavad salongi kostuvat müra. Metalltihvti ümbritsev kõrgtehnoloogiline kumminaast vähendab metalli ja teekatte vahelist hõõrdumist, mistõttu tekib ka vähem müra. Oleme veendunud, et meeldivamat sõidukogemust pakkuvaid talverehve pole olemas.

 

Teekate kulub vähem

Uus ContiFlexStud™ on teepinna järgi painduva elastse kummisäärega rehvinaast. See on väga oluline detail, sest teepind pole kunagi täiesti tasane ning tavalised naastud tungivad teekattesse ja lõhuvad seda. Naastu ContiFlexStud™ kummisäär aga vähendab teekatte kulumist, pehmendades metalltihvti kokkupuudet teepinnaga. Meie katsed näitavad, et teekatte kulumine väheneb tohutult – kuni 20%.

 

Pikem tõhus eluiga

Naastu ContiFlexStud™ radikaalselt uus disain tagab suurepärased sõiduomadused rehvide eluea lõpuni. Kuna naastu kummisäär kulub koos rehviturvisega, toimib metalltihvt tõhusalt ka rehvi kulumise korral, parandades sõiduohutust rehvi kogu eluea jooksul.

 

Continentali IceContact 3 saavutab tänu muudatustele mustrijoonises, rehvisegus ja naastutehnoloogias kuni 10 % paremad tulemused võrreldes eelmise mudeliga. 

 

 

Seda kõike arvesse võttes, pole ime, et Rootsi tehnikaajakiri "Teknikens Värld" valis talverehvide testivõitjaks just need Continental IceContact 3 naastrehvid.

 

Telli revolutsioonilised talverehvid juba täna Rehvitakso e-poest, OSTA SIIT!continetal rhevid

 

continental rehvidKampaania pakkumine :

"Ostes 4 või enam rehvi e-poest on rehvivahetus -10% soodsam või transport TASUTA üle Eesti!"