Erinevate talverehvide võrdlus

Kui talv läheneb, muutub teie sõiduki ohutus peamiseks prioriteediks. Üks moodus, kuidas tagada turvaline talvine sõit, on teha õige rehvide valik. Talverehvide müük on praegu alanud, nii et on paras aeg informatsiooni kogumiseks ja ostuotsuse tegemiseks. Selles artiklis toome välja kahe rehvitüübi, lamellrehvide ja naelrehvide, populaarsed mudelid. Juhendi lõpuks olete varustatud vajalike teadmistega, et teha teadlik otsus, millised talverehvid sobivad teie vajadustega kõige paremini.

 


Lamellrehvid

 

Nokian Hakkapeliitta R5

 


 

Soovituslikud rehvid elektri- ja hübriidautodele.

 

Nende topeltplokkidega haardumismuster pakub ületamatut haardumist ja juhitavust.

 

Unikaalsed Arctic Grip kristallid tagavad suurepärase haardumise. Mikroskoopilised kristallid toimivad nagu sisseehitatud naelad ja omavad haarduvust ka rehvi kuludes.

 

Koosnevad Green Trace rehvisegust, mis on keskkonnasõbralik. Rohkem kui kolmandik segus sisaldavatest materjalidest on taastuvad ja ümbertöödeldavad.

Säästavad kütust. 2,8% vähem kütusekulu võrreldes konkurentidega.
 

 

Continental VikingContact 7

 


 

 

Need Continentali lamellrehvid on jääl olles tasakaalukad, ning juhitavust on lihtne säilitada, kui pidamise piirist kinni pidada.

 

Kolmemõõtmelised lamellid moodustavad kalasoomust meenutava rihvelduse, tagades võimsa haarduvuse jääl ja lumel nii kiirendamisel kui pidurdamisel.

 

Laiad ja sügavad mustrivahed juhivad rehvi keskelt vett ja lörtsi kiiresti väljapoole.

 

Need rehvid on heaks kiidetud kiirustel kuni 190 km/h, mis on oluliselt kõrgem kui Põhja-Euroopas lubatud maksimaalsed kiirusepiirangud. 

 

 

Michelin X ICE SNOW

 

 

 

Kahte tüüpi täismustriga 3-D lõhed tagavad lühema pidurdusteekonna jääl ja lumes.

 

Flex-Ice 2.0 segu ja MICHELIN EverWinterGrip kummitehnoloogia võimaldavad suurepärast pidurdust jääl. Selle tehnoloogia tõttu on Michelin X-Ice Snow kummid suutelised kestma rohkem kui 3 talve. See on vähemalt ühe talve võrra kauem kui juhtivate konkurentide kummid keskmiselt.

 

V-kujuline muster suurendab vee ja lume äravoolu rehvidelt.

 

Goodyear Ultragrip Ice 3


 

 

 

"Snow Breaking" tehnoloogia tagab lume peal paremat haarduvust ja pidamist, eriti kiirendamise ja pidurdamise ajal.

 

Pehmem rehvisegu (35% pehmem kui tavaline rehvisegu) säilitab elastsuse madalatel temperatuuridel (ka -30 kraadi juures), mis tagab parema kokkupuute teepinnasega.

 

Vähendatud sõidumüra tänu "silent" rehvimustrile, mis sobib eriti hästi elektriautodele, kus mootorimüra ei summuta teisi helisid.

 

 Hankook WINTER I-CEPT IZ2 W616


 

 

Nende rehvide puhul kasutatakse suunamustriga rehvimustrit, mis on optimeeritud suurepäraseks haardumiseks lumel ja jääl, tagades stabiilsuse ja juhitavuse.

 

Hankook W161 rehvi optimeeritud mustrilahendus suurendab selle jõudlust jääl ja lumes, võimaldades kindlat juhitavust isegi keerulistes talveoludes.

 

Kuigi peamiselt mõeldud talvisteks tingimusteks, saavad Hankook Winter I-Cept IZ2 W616 rehvid hakkama ka märgades ja lörtsistes oludes, muutes nad mitmekülgseks valikuks külma ilmaga.

 

Naelrehvid

 

Nokian Hakkapeliitta 10


 

 

 

Nokian Hakkapeliitta 10 kasutab Double Stud Tehnoloogiat, mis tagab maksimaalse ohutuse jääl ja lumel. Keskmised naastud parandavad kiirendust ja pidurdusvõimet, samas kui õlapiirkondade naastud suurendavad haarduvust pööramisel ja sõiduraja vahetamisel.

 

Rehvid tagavad meeldiva sõidumugavuse ja madala helitaseme, mis teeb sõidu nauditavamaks.

 

Rehvidel on Winter Safety Indicator (WSI), mis näitab lumehelbe sümboliga järelejäänud soone sügavust. See aitab hinnata rehvi talveohutust.

 

Continental IceContact 3

 


 

Asümmeetrilise kuju ja vulkaniseeritud naastudega talverehv kasutab kahte eri tüüpi naastusid, tagades ületamatu haarduvude, ülikindla juhitavuse ja lühema pidurdusmaa. 

 

Rehvidel kasutatakse kaht eri tüüpi naastusid, mis on uudse paigutusega. See tagab ületamatu haarduvuse, ülikindla juhitavuse ja veelgi lühema pidurdusmaa.

 

ContiFlexStud naastud vähendavad teekatte kulumist kuni 20% ning tagavad parema haarduvuse jääl ning suurendavad haarduvust jäisel pinnal kuni 7%

 

Mustriklotside vahelised ühendussillad lisavad rehvidele jäikust ja stabiilsust kuivades oludes.lisaruumi pagasiruumis. Soovituslik on paigaldada SSR-süsteem kõigile neljale rehvipositsioonile.


 

Michelin X-Ice North4

 

 

 

Erakordne kiirendus ja pidurdusteekond jääl tänu 250 rehviturvises olevale naastule ja 22 paralleelsele naasturivile, mis tagavad optimaalse pidurdusteekonna ja madala mürataseme.

 

WRC-rallist inspireeritud naastud pakuvad head pidamist ja püsivat jõudlust, tänu uue põlvkonna naastule ja rehvi struktuurile on Michelin X-Ice North 4 rehvid eriti vastupidavad.

 

Uus rehvi tekstuur tagab hea haardumise kõigis talvetingimustes tänu V-kujulise turvise uuemale põlvkonnale ja suurenenud lamellide arvule, mis ulatuvad rehvi põhjani.

 

Michelin X-Ice North 4 rehvid jäävad seisma jääl, isegi pärast 10 000 km sõitmist, tagades lühema pidurdusteekonna nii uute kui ka kulunud rehvidega.

 

Parim rehvi käsitlemine jäisel teel, kus Michelin X-Ice North 4 rehvid olid konkurentidest kiiremad autokäsitlemise jäärajal.

 

 

Hankook Winter i*Pike RS2 W429

 


 

Hea juhitavus jääl ja lumel, rehv käitub loogiliselt ja kuulekalt, eriti lumel on pidurdamisel parim tulemus testigrupis.

 

Rehvi naastumüra on märgatav, kuid veeretakistus on naastrehvi jaoks hea.

 

Hea pidamine jääl ja talvistes tingimustes. Kuival asfaldil võib juhitavus olla problemaatiline.

 

Uuendatud rehvi mudelil on parendatud veojõudu ja pidurdusteekonna ulatust tänu arvutimodelleerimisele ja optimeerimisele.

 

Rehv kasutab suunaga mustrit sügavate rehviplokkide ja lamelliliistudega, mis annavad parima jõudluse ja pidurdusvõime.


 

Goodyear ULTRA GRIP ARCTIC 2


 

 


 

Uus "Arctic Eagle Claw" naast tagab parimad pidurdusomadused jääl, olles 13% parem kui konkurendid.

 

Naastude ankurdussüsteem hoiab naastud kindlalt rehvis, tagades optimaalse pidamise jääl kogu rehvi eluea jooksul.

 

Uus Snow Grip tehnoloogia pakub võitmatut juhitavust ja pidurdamist lumes tänu laiematele soontele ja rohketele lamellidele rehvimustris.

 

Võrreldes eelmiste mudelitega on 9% vähem sisemüra tänu optimeeritud naastude jaotusele ja innovaatilisele mürasummutavale naastpadjale.

 


 

Talv võib olla ettearvamatu ja ohtlik, kuid teie rehvid peaksid pakkuma turvalisust autoroolis olles. Enne rehvivahetust pidage meeles, et rehvide valik sõltub teie sõiduvajadustest ja kasutusala ilmastikutingimustest. Lamellrehvid sobivad hästi aastaringseks sõiduks, samal ajal kui naelarehvid pakuvad erakordset haarduvust talvistes tingimustes. Oluline on hoolitseda oma rehvide eest ja valida need vastavalt konkreetsetele vajadustele. Kui te pole kindel, milliseid rehve valida, küsige meilt! Broneerige rehvivahetus varakult! Ootame teie külastust!

 

Soodsad talverehvid osta siit, meil on PARIM HIND! 

Meil on ka soodne rehvivahetus  rehvivahetus või helista 581 000 81

 

Rehvivahetus Tallinnas asukohad

Rehvivahetus MustamäelRehvivahetus Rocca Al Mare l Rehvivahetus Rimi l Rehvivahetus Järve l Rehvivahetus Pirita l Mobiilne rehvivahetus