Suverehvid 2022 | Nr1 suverehvide veebipood - rehvitakso.ee

Suverehvid | Soodsad suverehvid 2022 | Nr1 suverehvide veebipood

 

Soodsad suverehvid osta siit, meil on PARIM HIND ja SOODNE REHVIAHETUS. Helista 581 000 81

 

LAMELLREHVID

 

suverehvid

Soodsad suverehvid. Kiire rehvivahetus - www.rehvitakso.ee

 

Millal on õige aeg autole suverehvid alla panna? 

Igal kevadel tekib autojuhtidel ühine küsimus – millal on õige aeg talverehvid suverehvide vastu vahetada? 

Vastus on, et antud tegevust reguleerib seadusandlus, samas peab ka säilitama nn. kainetmõistust ja selle all mõtlen, et autojuht annab endale aru, mis on hetkel reaalsed ilmastiku- ja teeolud, kus ta peab oma sõidukiga sõitma.

 

Missuguste rehvidega siis suvel sõita kas lamellrehvidega, naelrehvidega või suverehvidega?

Kindlasti ei ole mõsitlik rehvivahetust üldse ära jätta ja sõita naelrehvidega aastaringi. Esiteks ei ole mõeldud naelrehvid sõitmiseks kuumal suvistel asfaldteedel, see tähendab rehviomadused ei ole selleks loodud, samuti on asfaldil naelaga sõitmine väga libe ja ohtlik. Kuid rehvide kasutamist reguleerib ikkagi seadusandlus, just seepärast, et tagada kõikide ohutus.

Suverehvide asemel kasutatakse ka lamellrehve ja aastaringseid rehve, mis on lubatud kasutada aastaringseks sõitmiseks. Siit tekib autojuhile kohe küsimus, miks on üldse eraldi naasterehvid ja suverehvid vaja osta, kui saab ka aastaringi hakkama ühe komplekti rehvidega nagu eelpool mainitud lamellrehvidega või aastaringsete rehvidega.

Kui soovid lamellrehvidega sõita terve suvi, pead arvestama , et lamellrehvide pidurdusteekond on pikem kui suverehvidel, samuti suureneb salongimüra ja kütusekulu. Sama asi kehtib ka aastaringirehvidega. Lamellrehvid ja aastaringsed rehvid ei suuda pakkuda nii häid omadusi kui suverehvid ja pakuvad kõikide ilmastikuoludes rahuldavat tulemust. Kui tahad head või väga head sõidukogemust ja turvalist sõitu kogeda, siis vali suveks kindlasti ainult suverehvid.

 

Toon veel mõned näited eeloleva jutu põhajal

Suverehvid on jäigad, et hästi haarduda ja kurvis mitte läbi painduda ning kui temperatuur on alla 7 kraadi muutuvad suverehvid järk järgult jäigemaks ja ohtlikumaks
Talverehvid on konstueeritud pehme seguga ja üle 7 kraadi muutuvad talverehvid veel pehmemaks ning sõiduki juhitavus halveneb , auto hakkab nn. ujuma ning pidurdusteekond pikeneb
 

Rehvivahetuse seadusandlus Eestis

Talve- ja suverehvide kasutamise perioodid on seadusega paika pandud järgmiselt, kus suverehvid on lubatud 1. märtsist kuni 1. detsembrini, kuid kohustuslikud 1. maist kuni 15. oktoobrini.

Suverehvid on loodud ainult suvistes tingimustel sõitmiseks ja toimivad kõige paremini alates temperatuuril üle 7 °C. Suverehvid tagavad hea juhitavuse ja haarduvuse nii märjal kui ka kuival teel.
 

Selle hooaja soodsad suverehvid 2022 , loe lisa siit!

SUVEREHVID
 

 

Selle hooaja suverehvide test 2022

suverehvide test 2022

 

 

Selle hooaja uued suverehvid 2022 mudelid

 

suverehvide müük

 


 

Rehvidega seotud küsimused ja vastused

 

Kuidas leida parimad suverehvid?

 

Tuleviku kontseptsioon Goodyear suverehvid

 

 

 

 

 

 

Päringuvorm