UUED LAMELLREHVID 2019 - auhinnatud Hankook Kinergy 4S 2

Rehvitootja Hankook rehvid said maailma tippvõistlusel disainiauhinna!

 

Hankook’i kolme rehvi märgati ja tunnustati selle-aastasel iF disainiauhindade jagamisel.
Kolmest võidurehvist kaks on kontseptuaalsed Hexonic ja HLS-23, ning kolmas sõiduauto lamellrehv Kinergy 4S 2. 

 

 

Hankook’i sõiduauto rehv Kinergy 4S 2 ja kontseptuaalsed rehvid Hexonic ja HLS-23 on iF 2019. aasta disainiauhinna võitjad.

 

 

Hankook lõi Hexonicu ja HLS-23 kummid disainiinnovatsiooni arendusprojekti ja uurimistöö tulemusel. Selle eesmärk oli leida uued visioonid ja lahendused tuleviku sõidukogemuse jaoks läbi rehvide. Firma tegi rehvide arendamiseks ja väljamõtlemiseks koostööd teadustudengitega.

 

Disainitud täielikult isesõitvatele autodele, võimaldab Hexonic optimeeritud sõitu autoga, millel on nutikad andurid. HLS-23 on loodud jätkusuutliku tuleviku transpordivahendeid silmas pidades. See tähendab rehvi, mis saab aru tee joontest ja suudab sõidukit elektrienergiaga laadida.

 

Toodete kategooria võitja, Kinergy 4S 2 on aastaringne rehv, mis on varustatud V-kujulise sümmeetrilise mustriga. Olles inspireeritud lumele jäävast suusajäljest, soodustavad laiad mustrikanalid vee kõrvalejuhtimist ja ühtlasi suurendavad stabiilsust. Lisaks on Hankook lisanud kaks erinevat mustrikanalit - üks, mis võimaldab pidama saada lumistel teedel, tehes sama tööd, mis talverehvid. Ning teine, mis annab hea juhitavuse kuivades oludes, kus muidu oleksid vajalikud suverehvid

 

 

 

 

Hankook võitis esimest korda iF disainiauhinna 2009. aastal, kui pärjati rehvid Optimo 4S. Kinergy 4S rehv võitis 2014 aastal. 

 

"On au saada iF võistluse auhind. Meie eesmärk oli luua võimalikult praktiline ja samal ajal aktraktiivne rehvidisain. Oleme uhked, et meid märgati ühe maailma kõige väärikama disainivõistluse poolt," ütles Hyun Bum Cho, Hankook Rehvide tegevjuht. "Jätkame kõige innovatiivsemate ja võimekamate toodete ehitamist."

 

Rahvusvahelist iF disainiauhinda annab välja saksa turunduskonsultatsiooni firma "International Forum Design". iF disainiauhinnal osalejad jagatakse seitsmesse eri kategooriasse - toode, pakend, sisearhitektuur, kommunikatsioon jt. Seejärel omakorda 72-sse alamkategooriasse, kirjutab Autosphere. Žürii hindab esitatud töid kümne kriteeriumi järgi nagu innovatsioon, funktsionaalsus, viimistlus, esteetika, vastutustundlikkus, positsioneering jm. Sel aastal esitati 6400 toodet viiekümnest eri riigist. Auhinnad jagatakse kätte 15. märtsil Munichis näitusekeskuses "BMW Welt".  

 

 

Sõiduautodele mõeldud Kinergy 4S 2 sobib kasutamiseks Eesti oludes. Küsi rehvi saadavust Rehvitaksost.

 

Meie eksperdid aitavad sul teha õige rehvivaliku. Kasuta seda võimalust saada tasuta personaalne nõustamine kirjutades meile, klõpsates alloleval kollasel ribal või helistades 581 000 81.