Lamellrehvid 2024 | Soodsad lamellrehvid | Lamellrehvide müük

LAMELLREHVID  2024

Soodsad lamellrehvid osta siit, meil on PARIM HIND ja transport üle Eesti! SOODNE REHVIAHETUS. Helista 581 000 81

 

LAMELLREHVID

 

 

lamellrehvid

 

Mis on lamellrehvid? Lamellideks nimetatakse rehvi mustrisse lõigatud peenikesi vagusid, mille eesmärgiks on tagada parem haardumine ning vee/lörtsi juhtimine rehvipinnast eemale. Lamellrehvide tootmisel pööratakse suurt tähelepanu sellele, et kummisegu säilitaks oma parimad sõiduomadused ka madalatel miinus-temperatuuridel.


Kindlasti võiks eelistada lamellrehvi, kui on rohkem sõitmist linnas, kus teehooldus on talvel heal tasemel. Lamellrehvide eeliseks on see, et nendega võib sõita aastaringi ning nad on enamasti naastrehvidest soodsamad. Lamellrehvid ei kahjusta teed ning on vaiksed, kuid kulub kiiremini kui naelrehvid.

 

Lamellrehvid kindel eelis seisneb keskkonnasäästlikkuses – lisaks teede kahjustamise vähendamisele tekitavad need vähem müra ja lenduvaid teekatte osakesi. Lamellrehvidega võib sõita ka aastaringselt, kuid neid ei ole siiski mõtet suvisel perioodil asfaldil kulutada. Lamellrehvid on head lumise ja lörtsise tee rehvid, naelrehvid on eelkõige jäise tee rehvid.

 

Parimad lamellrehvid on põhjamaa lamellrehvid, mis on pehme lamelli ja -rehviseguga, sest selline rehv ei kaota pehme lamellirehvi omadusi ka suuremate miinuskraadidega. Müügilt võib leida ka odavamaid ja kõvema seguga talverehvid, aga need on mõeldud Kesk-Euroopa teedele. Kuna rehvisegu ei ole tootele märgitud, siis võib kahtluse korral Rehvitakso klienditeenindajaga (tel 581 000 81) konsulteerida, et veenduda rehvi sobivuses Eesti teedele.

 

Selle hooaja müüdavamate lamellrehvide 2024 tutvustus

 

 

MICHELIN X-ICE SNOW lamellrehvid  LAMELLREHVID

 

 

GOODYEAR ULTRA GRIP ICE 2 lamellrehvid  LAMELLREHVID

 

 

CONTINENTAL VIKINGCONTACT 7 lamellrehvid  LAMELLREHVID

 

 

Vaiksed rehvid! Sava Eskimo Ice lamellrehvid  LAMELLREHVID

 

 

MICHELIN X-ICE XI3 lamellrehvid  LAMELLREHVID

 

 

BARUM POLARIS 5 lamellrehvid   LAMELLREHVID

 

 

CONTINENTAL VIKINGCONTACT 6 lamellrehvid   LAMELLREHVID

 

 

NORDEXX WINTERSAFE 2 lamellrehvid  LAMELLREHVID

 

 

HANKOOK W616 lamellrehvid   LAMELLREHVID