Rehvivahetus


REHVIVAHETUS TALLINNAS - PEALINNA SUURIM REHVIVAHETAJA!

Rehvivahetus on avatud IGA PÄEV!

 

REHVIVAHETUS HINNAKIRI

 

      13 - 14 tolli 15 - 16 tolli 17 - 18 tolli 19 - 20 tolli 21 - 22 tolli
SÕIDUAUTO              
               
rehvivahetus PLEKKVELG 4 rehvi täisvahetus 28 € 32 € 35 €    
  VALUVELG 4 rehvi täisvahetus 32 € 37 € 42 € 50 € 60 €
               
MAASTUR / KAUBIK / BUSS            
               
rehvivahetus PLEKKVELG 4 rehvi täisvahetus 38 € 40 € 42 €    
  VALUVELG 4 rehvi täisvahetus 40 € 42 € 45 € 50 € 60 €

 

Täpsemad rehvivahetuse hinnad leiad SIIT 

 

Hinnad on koos käibemaksuga. Püsikliendi soodustus -10%

 

 

 

ONLINE REHVIVAHETUSE AJA BRONEERIMINE:

Broneeri rehvivahetuse aeg online 

 

Rehvivahetus -50%, juhul kui ostad rehvid e-poest.

Rehvide ostmisel e-poest kehtib soodustus rehvivahetusele. Ostes rehvid e-poest, saad rehvivahetuse -50% soodsamalt jaehinnakirjast.

Näiteks: ostes 4 (neli) uut rehvi, saab 4 (nelja) uuele rehvile rehvivahetuse -50% soodustust jaehinnakirjast või ostes 1 (ühe) uue rehvi, saab 1 (ühe) rehvile rehvivahetusele -50% soodustust jaehinnakirjast. Allahindlus ei kehti lisa kulumaterjalidele ja - teenustele, mis tekivad töö kāigus (ventiilid, velgede puhastamine jne), samuti ei kehti kliendi olemasolevate rehvide rehvivahetusele soodustus!

Rehvivahetuse eest tasmine toimub kohapeal sularahas v.a Kadaka tee 183c, Tallinna rehvitöökojas, kus on vōimalik tasuda ka pangakaardiga.

 

 

Tasumise võimalused:

 • Sularahas
 • Pangakaardiga (ainult Kadaka tee 183c, Tallinna töökojas)
 • Lepingulised kliendid arve alusel

 

Rehvivahetus Tallinnas asukohad:

Rehvivahetus Kadaka 183c Rehvivahetus Rocca Al Mare l Rehvivahetus Rimi l Rehvivahetus Järve l Rehvivahetus PiritaMobiilne rehvivahetus

 


 

Rehvitakso rehvivahetus Tallinnas on oma valdkonna suurim rehvivahetusettevõtte Tallinnas. Rehvivahetuse hinnad hoiame alati kliendile soodsal tasemel. Rehvivahetustöökoja valimine on olulisem, kui esialgu arvata võib -sellest sõltub, kas rehvid püsivad auto all ka sõidu ajal. NB! Ära vali rehvitöökoda enne kui oled lugenud alljärgnevat rehvivahetusinfot.

 

Miks valida rehvivahetus meilt?

 

 • Suurim rehvitöökodade arv Tallinnas (viis rehvitöökoda rehvihooajal)
 • Püsikliendile soodustus -10%
 • Uusimad tipptasemel rehvivahetuseadmed ja koolitatud spetsialistid
 • Rehvid, valuveljed ja rehvivahetus ühest kohast
 • Järelteenindus
 • Vastutuskindlustus 64 000.- eurot
 • Mugavavad asukohad Tallinna kaubanduskeskustes
 • Mobiilne rehvivahetus
 • Usaldust juba 10 aastat
 • Palju kampaaniapakkumisi igal rehvihooajal

 

BRONEERI TURVALINE REHVIDE VAHETUS 

 

Oleme kõik märganud, et rehvivahetustöökodasid on Tallinnas ja Tallinna läheduses sadu. Kui saabud rehvivahetuse hooaeg, lisandub veelgi sadu ajutisi rehvide vahetus kohti: telkides, tee äärtes, konteinerites, parkimisplatsidel, garaazides ja mujal. Enamik neist on firmad või eraisikud, kes täna on ja homme pole, nagu ühepäevaliblikad. Mõned neist kuulsid tuttava käest, et rehvide vahetus annab võimaluse hooajal lisaraha teenida. Seega on suur oht sattuda sellisele tegelasele katsejäneseks. Kliendil pole mitte mingit kindlustunnet ega garantiid rehvivahetuse kvaliteedi osas. Tihenev konkurents on viimastel aastatel rehvivahetushinnad madalale ajanud. Sellest tulenevalt on kahjuks suur osa autoomanikest rehvitöökoda valides suuremat tähelepanu pööranud pigem odavatele hindadele kui rehvitöökvaliteedile. See on viga, mis võib kalliks maksma minna, kuna rehvivahetuse kvaliteet määrab, mis toimub Sinu auto ratastega suurel kiirusel, kui sõidad lähedastega mööda niigi ohtlikku maanteed. Kas on vahet, kus teha rehvivahetus ja rehvitööd Tallinnas? Jah, sel on väga SUUR vahe, sest peab tõdema, et Tallinn on tulvil rehvivahetuse töökodadest, kus pakutakse ebakvaliteetset teenust ning kogenematu rehvivahetaja võib suurt materiaalset kahju tekitada.

 

Kui valida vale rehvitöökoda:

 

 • Rikutud, veljed ja rehvid
 • Mõlgitud auto küljekarbid
 • Üle- või alapingutatud mutrid/poldid
 • Rattad tulevad sõidu ajal ära
 • Mutreid/polte ei saa hiljem enam lahti

 

Mõtle hoolikalt, kas tasub valida kõige odavam või esimene ettejuhtuv rehvivahetusetöökoda.? KINDLASTI MITTE! Pole mõistlik enda rahakoti peal katsetada, kas rehvitöökojas, kus teostatakse rehvide paigaldus, on kompetentsed rehvivahetajad või mitte. Parem karta kui kahetseda ja minna kindla peale välja, valides korralik rehvitöökoda. Kvaliteetne rehvivahetus hoiab rehvid auto all ja Sind kindlalt teel.

 

Oleme tegutsenud juba 10 aastat ja omame kogemusi ka keerulisemate rehviprobleemide puhul. Leiame alati paindlikud lahendused. Meilt saab kõik rehvide ja rehvitöödega seotud terviklahendused ühest kohast. Pakume järgnevaid tooteid ja teenuseid: rehvivahetus, rehvitööd, velgede müük ja rehvide müük.

 

Valides meid, võid kindel olla, et oleme rehvitöökoda Tallinnas, kus tänu pikaajalisele kogemusele on rehvivahetus Sinu rahakotile  ja meelerahule kiire, kvaliteetne ja soodne. Meil on kogenud ja koolitatud rehvivahetajad, kellel on õiged teadmised ja oskused ning kaasaagsed rehvivahetus seadmed.

 

Meie sõbralikud ja vastutulelikud rehvivahetajad oskavad Teile ka kasuliku nõu anda, kui Teid huvitavad talverehvid, suverehvid, naelrehvid, lamellrehvid. Lisaks aitavad valida just Teie autole ja sõiduharjumustele kõige sobivmad rehvid. Meie rehvitööd - Sinu ja Su lähedaste turvalisus liikluses.

 

Saate meid usaldada rehvimurede lahendamisel. Meie eesmärk on pakkuda Teile kvaliteetseid rehve ja rehvivahetust, et Sina ja Su lähedased tunneksite end liikluses turvaliselt.

 

BRONEERI TURVALINE REHVIVAHETUS SIIT

 

 • Kiire ja mugav rehvivahetus Tallinnas
 • Kasuta aega kasulikult kabanduskeskuses.

 

 

"Üle 500 000 vahetatud rehvi."

"Me tahame, et Sinu rehvid oleksid kindlalt auto all."

 

 

 

 

VAATA LISAKS