14 päevane tagastamisõigus

14 päevane tagastamisõigus

 

 

suverehvid

 

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Rehvitakso OÜ e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Rehvitakso OÜ e-poest kaupa, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

 

Ostes Rehvitakso OÜ e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

 

1. Tagastatav toode peab olema komplektne ja kasutamata. Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

 

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama taganemise avalduse Rehvitakso OÜ e-poe aadressil kadaka@rehvitakso.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Taganemise avalduses peab sisaldama järgnevat infot:

 

* Toote nimi, suurus jms parameetrid

* Taganemise põhjus

* Tarbija nimi

* Tarbija e-post aadress

* Tarbija kontakttelefoni number

* Tarbija arveldusarve number   

* Kuupäev

 

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud. Transpordi kulu Tallinna siseselt 20 eur/ 4 auto rehvi/velge, kui Rehvitakso toob enda rehvitöökojast rehvid lattu tagasi. Kui vaja tellida logistikafirma kauba tagastamiseks maakonnast, siis on transpordi tasu 30 eur / 4 auto rehvi/velge, lisaks lisandub ladustamiskulud 10 eur. Kui klient toob ise rehvid tagasi Rehvitakso ladustamiskohta Kadaka tee 183c, Tallinna ( E-R 09-18 / L 10-17), siis ei lisandu kliendile kulusi.

 

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

 

5. Rehvitakso OÜ kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa, eeldusel, et tarbija on sama tähtaja jooksul ehk 14 päeva jooksul kauba tagastanud.

 

6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul:Kui klient tellib e-poest kauba, millele ta ise Rehvitakso OÜ rehvitöökotta järele soovib tulla, siis on tal kauba üleandmise ja vastuvõtmise hetkel võimalus tutvuda tellitud kaubaga ning vajadusel esitada müüjale kauba kohta lisaküsimusi. Soovitame seda kindlasti teha, et võiksite olla kindlad, et tellitud kaup vastab teie vajadustele ja ootustele. Kui tellitud kaup kliendile ei sobi, on kliendil õigus kohapeal tellimus tühistada ning Rehvitakso OÜ kannab viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul kliendi kontole tagasi kogu tellimuse eest makstud summa.

 

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Rehvitakso OÜ e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie garantii- ja e-poe klienditoest: info@rehvitakso.ee

 

LAMELLREHVID