Soodsad talverehvid 2024 | Tavalisest soodsam rehvipood!

SOODSAD TALVEREHVID 2024 - missugused on soodsad talverehvid kui ka kvaliteetsed?

 

Talverehvide valik võib sageli tunduda keeruline ja kulukas ülesanne, kuid teadliku otsuse langetamine on võti ohutuse ja rahalise säästu saavutamiseks talvistel teedel. Õnneks on tänapäeval turul mitmeid erinevaid talverehvide brände, mis pakuvad taskukohase hinnaga tipptasemel kvaliteeti. Kui soovite teada saada, millised on parimad soodsad talverehvid aastaks 2024, siis olete jõudnud õigesse kohta. Selles artiklis uurime lähemalt talverehvide maailma ja tutvustame teile mõningaid brände, mis on nii soodsad kui ka kvaliteetsed, kes võivad pakkuda just seda, mida vajate oma sõiduki talviseks ettevalmistuseks. 

 

soodsad talverehvid

 

 

Vähem tuntud, kuid väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega talverehvid

 

Väiksemate brändide puhul on enamasti tegu suuremate brändide tütarettevõtetega, mis tähendab, et kvaliteet säilib ja kuna turundusele nii palju rõhku ei panda, võimaldab see tootjatel soodsamat hinda pakkuda.

 

Lamellrehvid, alustame nendest!

 

 

SAVA ESKIMO ICE lamellrehvid - neid rehve toodetakse Goodyeari tehases ja on testidel saanud väga häid tulemusi. Seda mudelit peetakse üheks vaiksemaks rehviks, seega kui teile meeldib vaikuses sõita siis see valik võib olla just teie jaoks. Sava Eskimo Ice soodsad lamellrehvid, saad osta SIIT!

 

soodsad talverehvid

 

On teadagi, et talvise pakase külmakraadiga kaotab kumm oma elastsuse. Seevastu on Eskimo Ice jaoks välja töötatud spetsiaalne kahetsooniline lahendus, millel on kokku segatud kaks erinevat rehvisegu aitamaks tagama meeldiva sõigukogemuse nii lumisel kui ka jäisel teel. Lisaks on sellel rehvil spetsiifilised mustrielemendid, mis aitavad tagada hea haarduvuse. 

 

BARUM POLARIS 5 lamellrehvid - seda suundmustriga lamellrehvi toodab Continental. Polaris 5 eristub sügava ja terava mustriga veerepinna keskosas, pakkudes head haarduvust. Mustriklotside paigutus ja lisavööd tagavad stabiilse sõidu ja hea juhitavuse nii tavasõidu kui ka nelikveoliste sõidukite puhul. Rehvisegu on optimeeritud ja sellel on tasakaalustatud omadused, mis võimaldavad kasutamist laias temperatuurivahemikus, tagades suurepärase pidamise nii madalatel kui ka kõrgematel temperatuuridel, samal ajal säilitades rehvi vastupidavuse ja pika kasutusea. Barum Polaris 5 soodsad lamellrehvid, saad osta SIIT!

 

soodsad talverehvid

 

KORMORAN SNOW lamellrehvid - tegemist on ühe enim müüdud rehvidega, mis on maailma suurima rehvitootja Michelin’i tütarettevõte poolt loodud. Kormoran Snow tagab turvalise sõidu nii lumel, märjal kui ka kuival teel. Need rehvid on varustatud paljude turviseplokkidega, suure lamellide tihedusega ja mikroribidega, mis aitavad juhtida vett ja lörtsi turvise mustrist välja. Nad pakuvad stabiilset juhitavust, lühikest pidurdusmaad ja madalat vesiliu riski, samas ka energiatõhusust tänu optimeeritud kütusekulule ja uuele ränidioksiidühendile. Kormoran Snow soodsad lamellrehvid saad osta SIIT!

 

soodsad talverehvid

 

 

Liigume edasi naelrehvide juurde

 

SAVA ESKIMO STUD naelrehvid- nautige vaiksemat ja mugavamat sõitu, kuna nende rehvide turviseplokid ja naelad on paigaldatud viisil, mis vähendab rehvimüra, tagamaks sujuvama sõidu. Tegemist on üsnagi taskukohase valikuga ja sobib ideaalselt äärmuslikeks talveilmadeks. Tänu kuusnurksete naastude, haardelamellide ja suure haarduvusega ränioksiidisegu abil saab see kindlalt hakkama kõiksuguste talviste ilmastikuoludega. Sava Eskimo Stud naelrehvid saad osta SIIT! Leiad tootja kodulehelt vajadusel lisainfot SIIT!

 

soodsad talverehvid

 

KORMORAN STUD 2 naelrehvid- sellel naelrehvil on arvukalt naelu, mis on spetsiaalselt positsioneeritud. Tegemist on rehvidega, millel on väga hea pidamine ja pidurdusvõime jääl, lumes kui ka märjal teekattel. Lisaks on tõhus jää osakeste eemale suunamine turvisemustrist, optimeeritud kütusekulu ning uus ränidioksiidil põhinev segu. Kormoran Stud 2 soodsad naelrehvid saad osta SIIT! Leiad tootja kodulehelt vajadusel lisainfot SIIT!

 

soodsad talverehvid

 

SAILUN ICE BLAZER  WST 3 naelrehvid- tegemist jällegi väga taskukohase naelrehviga, mis tagab hea haardumise jääl ja lumel. Parem juhitavus on tagatud tänu lamellide uuele kujule ja saehammastele sarnanevatele servadele. Lisaks nende suunaga turvisemuster parandab vee, lume ja lörtsi eemale suunamist. Ice Blazer kummi koostis tagab rehvi paindlikkuse ka väga külma ilmaga. Sailun Ice Blazer WST3 soodsad naelrehvid saad osta SIIT! Leiad tootja kodulehelt vajadusel lisainfot SIIT!

 

soodsad talverehvid

  

Suurematest nimedest toome välja mõningad top valikud, milleks on Michelin X-Ice North 4, Continental IceContact 3, Goodyear UltraGrip Ice Arctic. Kõik need rehvid on väga populaarsed autoomanike seas, neid ostetakse palju ning tagasiside olnud väga positiivne. Kui teile siit nimekirjast ükski ei sobi, siis meil on kodulehel veel laias valikus rehve ja vajadusel võtke ühendust ja oleme kindlad, et leiame teile sobivaima lahenduse. 

 

 

 

 

Soodsad talverehvid osta siit, meil on PARIM HIND! 

Meil on ka soodne rehvivahetus  rehvivahetus või helista 581 000 81

 

Rehvivahetus Tallinnas asukohad

Rehvivahetus MustamäelRehvivahetus Rocca Al Mare l Rehvivahetus Rimi l Rehvivahetus Järve l Rehvivahetus Pirita l Mobiilne rehvivahetus