Autoakud Yuasa

Yuasa tippklassi autoakud

 

Yuasa on Jaapani firma, mis alustas akude tootmist 1979. aastal. Tegevus ei piirdu ainult autoakudega, vaid on palju laiem. Akude abil varustatakse nii üritusi, lennukeid, karavane, paate, telekome, haiglaid jne. 

 

 

 


 

 

 

Yuasa akudega on kasutajad reeglina väga rahul, mootorratturid hindavad neid samuti kõrgelt, ennekõike vastupidavuse poolest, pole haruldane, et Yuasa aku käivitab sama ratast probleemideta üle kümne aasta järjest. 

 

Yuasa akud on Inglismaa ja Euroopa autotööstuses kõvasti kanda kinnitanud, varustades originaalosadena selliseid hästituntud marke nagu Honda, Toyota, Nissan, Mazda, Ford, Chervolet, Daimler, Chrysler, Peugeot, General Motors, Hyundai, Suzuki, Isuzu ja Yamaha. Loomulikult sobivad need hästi ka teiste automarkidega. 

 

Nüüd, kus temperatuurid on mõnda aega juba madalal püsinud, tuleb vastupidava ja võimeka aku olulisus eriti hästi välja. Lisaks sellele, et tuled ja kojamehed peavad töötama ning vedelikud üle vaatama, on tähtis ka aku. Akuga seotud probleemid on enamasti number üks põhjus, kui sõiduk ei käivitu. 

 

Mis põhjustab aku töö languse talvel?


Autoaku on kuluosa, mis tähendab, et selle võimekus langeb aja jooksul. Nõrga aku jaoks võib sellegipoolest saada saatuslikuks ka lihtsalt karmim talv. Null kraadi juures kaotab isegi heas korras aku 30 protsenti oma potentsiaalist. See ei tähenda, et akus olev Ah ehk vool oleks kuhugi kadunud, vaid selle kättesaadavus on külma tõttu vähenenud. 

 

Lisaks sellele vajavad sõidukid külmaga käivitamiseks rohkem elektrit. Kogu elektrisüsteem saab rohkem vatti, tulesid ja soojendust kasutatakse võrreldes soojemate kuudega enam, kirjutab Yuasa. Miinuskraadid aeglustavad ka protsesse aku sees, mis teeb selle sõidu ajal laetuna hoidmise akutootjatele mitte kõige kergemaks ülesandeks. 

 

Selleks, et kõigi nende väljakutsetega hakkama saada, leiab nüüdsest Rehvitakso valikust Yuasa akude valiku, mille peale saab alati kindel olla ning mis on kvaliteedilt maailma tipus. Kui akul on juba alustuseks rohkem mahtu, siis tõenäolisemalt käivitub see ka väga krõbeda külmega, kui säästuakudega ei pruugi nii hästi minna. Näiteks Yuasa YBX5000 seeria pakub 50 protsenti rohkem jõudu, üle kahe korra rohkem käivitusi, kui YBX1000 seeria ja on enamasti müügil ka pikema garantiiga. 

 

 

Autoakud

Põhilised autodele mõeldud akuseeriad on Yuasa tootevalikus järgmised:

 

YBX5000 Silver High Performance SMF - 50 000 käivitust

-14 referentsi
-Ehitatud vastavalt OEM spetsifikatsioonidele
-Suletud kahekordne kaas
-Kaltsiumist plaadid
-Laadimise indikaator
-Integreeritud kandesang
-Tulekindel (Remote Flame Arrestor)

 

YBX3000 - 30 000 käivitust

-34 referentsi
-Ehitatud vastavalt OEM spetsifikatsioonidele
-Suletud kahekordne kaas
-VDA ümberpööramise testi läbinu
-Kaltsiumist plaadid
-Laadimise indikaator
-Integreeritud kandesang
-2a garantiid

 

YBX1000 CaCa - Umbes 20 000 käivitust

-11 referentsi
-Ehitatud vastavalt OEM spetsifikatsioonidele
-Tulekindel
-Keskjahutusega
-Integreeritud sang
-Kaltsiumist plaadid
-2a tootjapoolset garantiid

 

Küsi lisainfot Rehvitakso spetsialistidelt. Aitame valida just sulle sobiva autoaku, mis käivitab aku ka kõige suurema miinusega! 

 

Kui kahtled aku seisukorras, siis broneeri aeg Broneeri rehvivahetuse aeg online ja vaatame üle või helista 581 000 81