Rehvide müük

Rehvide müük ja rehvivahetust pakub Rehvitakso igale kliendile alati soodsa hinnaga, sest meie hoolime kõikides klientidest! 

 

 

LAMELLREHVID

 

Rehvide müük on hoogustunud, sest oleme langetanud paljude rehvide hindasi. Soovime pakkuda iga hinnatasemega rehve erinevatele sissetulekutega inimestele. 

 

Meie valikus on nii kasutatud rehvid kui ka uued rehvid, samuti ka protekteeritud rehvid ehk taastatud rehvid, see tähendab, et me soovime leida igale kliendile sobiliku hinnataseme ja kvaliteediga soodsad rehvid.

 

Rehvide müük käib Rehvitaksos alati kliendipõhiselt ehk alati kuulame kliendi vajadused ja pakume vastavalt kliendi vajadustele soodsaima ja võimalikult kvaliteetse rehvide valiku. Rehvide müük juurde kuulub ka mitmete teenuste lisapaketid. Meil on palju lisateenuseid, kus Rehvitakso annab rehvide ostukorral täislahenduse. Täislahenduse tähendab, et anname kliendile konsultatsiooni kõik, mis puudutab rehve see tähendab info rehvi valikutest, -mudelist, -mõõdust seal juures ka rehvirõhust, rehvimustrist, rehvimärgistest. 

 

 

Lisateenused

 

 

 

Omame suurt võrgustiku üle Euroopa, et saaksime Teie kõige nõudlikumad rehvieelistused soodsa hinnaga kätte toimetada. 

 

Hea uudis on püsiklientidele, sest kõik püsikliendid saavad kõikidest teenustest -10% soodustust!  (püsikliendiks saab vormistadata kõikides meie töökodades, selleks tuleb kohapeal tasuda ühekordne registreerimise tasu 5 eurot). 

 

 

 

OSTA REHVID JA BRONEERI REHVIVAHTUSE AEG SIIT

Broneeri rehvivahetuse aeg online 

 


 

Rehvide müük Tallinnas toimub alljärgnevates asukohtades:

Rehvide müük Kadaka 183c |  Rehvide müük Rocca Al Mare l Rehvide müük Rimi l Rehvide müük Järve l Rehvide müük Pirita l 

 


Rehvidega seotud küsimused ja vastused