Rehvide müük

Rehvide müük ja rehvide paigaldust pakub Rehvitakso igale kliendile soodsa hinnaga, sest meie hoolime teist!

 

Rehvide müük on hoogustunud, sest oleme langetanud paljude rehvide hindasi, seoses eriolukorraga riigis! Soovime pakkuda iga hinnatasemega rehve erinevatele sissetulekutega inimestele. 

 

Meie valikus on nii kasutatud rehvid kui ka uued rehvid, samuti ka protekteeritud rehvid ehk taastatud rehvid, see tähendab, et me soovime leida igale kliendile sobiliku hinnataseme ja kvaliteediga soodsad rehvid.

 

Rehvide müük käib Rehvitaksos alati kliendipõhiselt ehk alati kuulame kliendi vajadused ja pakume vastavalt kliendi vajadustele soodsaima ja võimalikult kvaliteetse rehvide valiku. Rehvide müük juurde kuulub ka mitmete teenuste lisapaketid. Meil on palju lisateenuseid, kus Rehvitakso annab rehvide ostukorral täislahenduse. Täislahenduse tähendab, et anname kliendile konsultatsiooni kõik, mis puudutab rehve see tähendab info rehvi valikutest, -mudelist, -mõõdust seal juures ka rehvirõhust, rehvimustrist, rehvimärgistest. 

 

 

Lisateenused

 

 

 

Teatud rehvid on tellimise peale, mida e-poes ei kuvata. Tellimise aeg olenevalt tootest kuni 1-10 tööpäeva. Omame suurt võrgustiku üle Euroopa, et saaksime Teie kõige nõudlikumad rehvieelistused soodsa hinnaga kätte toimetada. 

 

Kui sa ei leia meie e-poest soovitud rehvibrändi või rehvimõõtu, siis võta meiega ühendust info@rehvitakso.ee 

 

 

Rehvidega seotud küsimused ja vastused