Continental VikingContact 6

Continental VikingContact 6 - Tehnikamaailma lamellrehvi test 2016 - I KOHT!

Continental VikingContact 6Continental VikingContact 6 rehvid

 

- Põhjamaistesse oludesse loodud kiire ja sportlik lamellrehv sõiduautodele ning linnamaasturitele

- Suurepärase juhitavuse ja kindla pidamisega.

- Kõrged ökonoomsusnäitajad ja madal müratase.

 

Continental ContiVikingContact 6 on rehv, mis erineb oma eelkäijast ContiVikingContact 5 hiilgavate haarduvus omadustega jäisel ja lumisel teekattel. Rehvil on asümmeetriline muster, mis aitab jagada koormust ühtlaselt teepinnale. Rehvimustril on suured, sissepoole suunatud blokid, mis on omakorda jagatud pikivagudega, mis on omavahel seotud, selline lahendus imiteerib lumekettide tööd, kui rehv liigub lumisel pinnal. Insenerid on mustril paljud lamellid omavahel ühendanud, mis takistavad lamellide liitumist pidurdamisel, samuti lähevad lamellide vahed lumel sõites lund täis, mis takistab libisemist lumel. Rehvi keskel olevad lamellid moodustavad liikumisel samuti suurel hulgal ääriseid, mille abil rehv kinnitub jäisele pinnale, kolmeosaline muster aitab samuti vältida vesiliugu, mis lörtsisel teel sulailmaga on kiire tekkima. ContiVikingContact 6 lamellrehvidega käitub auto kindlamalt ja kuuletub paremini, kui kunagi varem.

 

Tehnikamaailma lamellrehvi test 2014, Soome - 3 koht  (205/55R16)

Tehnikamaailma lamellrehvi test 2016, Eesti - 1 koht  (205/55R16)

 

Continnetal ContiVikingContact 6 rehvid TM 2016 arvustus

 

  • SÕIT LUMEL JA JÄÄL.

Continentalil on hea jääpidamine. Rehv toimib pikipidurdades väga hästi ja kiirendades on pikipidamine lamellrehvi kohta suurepärane. Lisaks veel hea külgpidamine ja lihtne juhitavus ohuolukordades. Lumel toimib Continental samuti eeskujulikult. Pidamist piisab igas sõiduolukorras ja möödumisel käitub rehv rahulikult.

 

  • SÕIT ASFALDIL

Märjal ja kuival asfaldil on pidurdamine keskpärane. Kuival teel on rehv pehme ja aeglase reaktsiooniga, kuid ei üllata ja tagarattad ei lähe libisema. Märja ilmaga on rehv alajuhitav, kuid käitub loogiliselt.

 

  • PIDAMINE / MUGAVUS

Continental on vaikne rehv j selle veeretakistus on madal.

 

HEA - pidamine jääl ja lumel

HALB -  puudub

 

**** 7,6 punkti