Cordiant Snow Cross

UUS TEGIJA! Cordiant Snow Cross naelrehvid

 

Cordiant Snow CrossCordiant rehvid

 

Autolehe 2015 rehvitest  - 6 koht   ( 8,20 punkti  jäi napilt maha Hankook w419 naelrehvidst 0,25 punktiga) 

Tegemist on Venemaa juhtiva rehvitootjaga, mille sortimendis on enam kui 400 erinevat rehvimudelit. TyRex-i kaubamärgi all toodetakse veoauto ja põllumajanduslikke rehve ning Cordianti all sõiduauto rehve.

Cordianti sõiduautorehvidest pakume nii naast- kui ka lamellrehve. Naelrehve on saadaval nelja erineva mustriga: Snow Cross, Polar 2, Polar ja Snow-Max. Kahe erineva jäikusega rehvisegu ja kahekraeline nael tagavad hea naela püsimise rehvis nii pidurdamisel kui kiirendamisel.

Lamellrehvi variante on kaks: Winter Drive ja Polar SL. Lamellrehvidel kasutatakse samuti kahekompnentset tehnoloogiat. Pealmine kiht on spetsiaalsest kummisegust, mis säilitab oma pehmuse ka madalatel temperatuuridel ning alumine kiht kõvemast segust.

 

Cordiant Snow Cross

rehvid on vene inseneridepoolt loodud rehvid, mis võib arvata maailma tipptegijate rehvide hulka. Cordiant Snow Cross on nokian hakkapeliitta 7 mustri koopia, mis kannab kaasas kõiki Nokian rehvi omadusi. Nii samuti nagu toodetakse ka osa Nokian rehve Venemaal, toodetakse ka Cordiant rehvd samal maal. Cordiant Snow Cross´is kasutatav uudne roheline segu COR-FIX suurendatud ränidioksiidi sisaldusega võimaldab teha rehvid pehmemaks ja tõhusamateks väga madalatel temperatuuridel, tänu millele paraneb haakuvus jääl, lume ning sulamärjal. Cordiant Snow Cross rehvi mudelivalik on väljatöötatud uue talvise profiiliga, mis parandab rõhu jaotust rehvi kontaktpinnal, tänu millele paraneb veojõu omadused, suureneb stabiilsus ja juhitavus kiirendamisel ning manööverdusel. Suurem rehvi kontaktpind võimaldab oluliselt vähendada pidurdusteekonda võrreldes eelmiste mudelitega.

 

Snow-Cor tehnoloogia ohutuks sõiduks lumes:

- Libisemise vältimiseks. Suunatud turvise muster keskelt väljapoole suunduvate kiirtega eemaldab lörtsi kontaktpinnast, parandades rehvi isepuhastuvust.

- Kaapimise vältimiseks. Suletud keskribi lõikab kindlalt lumekatet suunates lund külgedel avanevatesse soontesse, mis parandab haakumist teega.

-Lumevaalude ületamiseks. Piklikud turviseplokid ja pikisooned moodustavad suletud õõnsused, mis eemaldavad üleliigsed lume kontaktjäljest võimaldades oluliselt vähendada pidurdusmaad lumel.

 

ICE-COR tehnoloogia, jääl meistrliku sõidu hüvanguks:

- Kindlaks jääl liikumiseks. Turvisemustri agressiivsed jooned ja arvukad z-kujulised lamellid moodustavad teravaid servi, mis aitavad rehvil „klammerduda“ siledal jääl võimaldamaks kindlat manööverdamist.

- Õigeaegseks piduramiseks. Mitmetahuline lumehelbekujuline kõvasulamist ankurnaast välistab rehvi libisemise jääl nii pidurdamisel kui ka kiirendamisel.

- Naastude väljalangemise vastu. Turvis ehitus kahekihiline: pehme väliskiht on vastupidav madalate temperatuuride mõjudele ja kulumisele, sisemine jäik kiht hoiab naastud vajaliku nurga all ja takistab nende väljalangemist liikumisel.

Ametlik kodulehet SIIN!

 

Autoreview talverehvide test 2015 - 6 koht

 

TELLI Cordiant Snow Cross rehvid SIIT!