General Grabber GT

General Grabber GT rehvidGeneral Grabber GT rehvid

General Grabber GT suverehvid

 

General Grabber GT suverehv maasturitele. UUS MUDEL!  100% maanteel sõitudeks. Garbber GT on kiire ja võimas maasturi rehv. Asümmeetriline muster  tagab silmapaistvalt hea juhitavuse kuival ja märjal pinnal. Harmooniline turvise struktuur pakub head sõiduomadust vähendades oluliselt ka rehvidest tingitud müra.

 

*Rehvidel on kulumiseindikaator, mille järgi oskab rehvide õigel kulumisel rehv välja vahetada uue vastu ( "Replacement Tire Monitor")

*Suletud ja massivsed rehviõla plokid 3D

*Väga turvalised rehvid märjal kattel pidurdamisel

*Väga SOODNE hind!

 

General Tire on algselt Ameerika Ühendriikidest pärit ja nüüdseks Continentalile kuuluv rehvibränd. Enamik rehvidest on siiski valmistatud Continentali Euroopa tehastes ( Saksamaal, Prantsusmaal). Antud mudel on toodetud Euroopas. Uuri lisainfot General Tire kodulehelt.

 

Leia endale sobivad General Tire suverehvid SIIT!

 

 

 

 

 

 

 

Grabber GT The tire for fast and powerful SUVs and offroad-vehicles

Developed for high-powered SUVs and off-road vehicles, the Grabber GT is not just visually pleasing.
Its asymmetric tread design guarantees outstanding handling characteristics on dry and wet surfaces, and a high level of safety thanks to excellent braking performance in the wet.
The harmonious tread structure on the newcomer provides high levels of driving comfort by significantly reducing external rolling noise.

 

 

1) Closed and massive shoulder blocks including 3D sipes

2) Replacement Tire Monitor: Improved safety

3) Visual Alignment Indicator: Improved tire life

4) Multitude of grip edges