Altimax One S

General Tire’i uued rehvid Altimax One ja Altimax One S

 

Tegu on uute sõiduautole mõeldud suverehvidega, mis tagavad usaldusväärse soorituse igapäevasõitudel. Silmapaistev haakuvus teega nii kuiva kui ka märja ilmaga ning varasemast märgatavalt pikem vastupidavus. Kindel saksa kvaliteet. Made by Continental.

 

 

 

  • Seikluslik kuivadel teedel

  • Usaldusväärne vihmastes oludes

  • Nauditavalt pikk kestvus

  • Spetsiaalne indikaator (VAI), mis annab märku, kui rehv pole õigesti all

  • RTM rehvi kulumise mõõdik

  • Altimax One S on nelja mustrikanaliga rehv tippsoorituseks.

 

 

 

Kuival teel 

Uued Altimaxi suverehvid on disainitud uuel viisil - ühendatud mustrikanali serv (punane joon) ühes lisatud jäikusega, annavad täpse toimimise pööramisel, tugeva haakuvuse ja usaldusväärse pidurduse igapäevasõitudel.

 

 

 

Märjal teel

Optimeeritud suurusega väikesed vaod (sinine) ja rehvi servas asuvad kanalid, mis juhivad vett efektiivselt kõrvale ning parandades juhitavust ning täiustades kontrolli märgadel ja libedatel teedel.

 

 

 

Naudi lisakilomeetreid

Uus ränidioksiidiga täiendatud koostis ja arvuti teel optimeeritud mustridisain võimaldab sul tänu aeglasemale kulumisele läbida samade rehvidega rohkem kilomeetreid.  

 

 

 

Rehviasendi indikaator

VAI ehk visuaalne korrastatuse indikaator annab signaali, kui rehvid pole õigesti all. Kui rehvi pealmine kiht kulub esimese 1000 kilomeetri jooksul ebaühtlaselt, annab indikaator märgi. Tänu sellele pikeneb rehvide eluiga märgatavalt. 

 

 

 

Märguanne, kui rehvid on kulunud

RTM (Replacement Tire Monitor) on sisuliselt rehvi monitoorija, mis ütleb juhile õigel ajal, millal rehv on kulunud ning vajab väljavahetamist. See suurendab turvalisust. Rehvi keskosas olev tekst kulub kilometraaži kasvades kuni mustri pealmise kihi alt kulub välja tekst: "vaheta rehvid".

 

Altimax One S rehvi puhul on rehvimustrisse lisatud üks kanalirida, mis juhib veelgi rohkem vett rehvi alt ära ning võimaldab sõita suurematel kiirustel ja seda kaotamata sõiduki juhitavuses. Rehvi suurused, millel on neli kanalit, tunnebki ära nime järgi Altimax One S. 

 

 

General Tire rehvid - Altimax One ja Altimax One S saad osta SIIT!