UUS MUDEL 2020! Michelin X-ICE SNOW lamellrehvid

Michelin X-Ice Snow need on erakordsed ja täiuslikud rehvid, põhjamaine pehme segu!

 

Uus mudel 2020, Michelini X-Ice Snow rehvid on tuntud talverehvide tippseeriana, mis on disainitud maksimaalseks turvalisuseks! Tehnikamaailma 2020 talverehvide rehvitest - III koht.

 

Michelini X-Ice Snow lamellrehvid osta siit!michelin rehvid

 

 

continental rehvid"Ostes 4 või enam rehvi e-poest on rehvivahetus -10% soodsam, lisaks saad püsikliendiks TASUTA!

 

michelin rehvid

 

Allikas: Michelin

 

Uus Michelin X-Ice SNOW talverehv sõiduautodele ja linnamaasturitele on tehasest välja veerenud, testitud ja Michelini Põhjamaade testimiskeskuste poolt heaks kiidetud ning seda mitte lihtsalt talvistes oludes, vaid kõige talvisemates, mis nõuavad tipprehve. 

Testimisel selgus, et Michelin X-Ice SNOW rehvid annab võrreldes selle eelkäijaga parema soorituse lumel ja ka pidurdades. Jääl saab pidama peaaegu kolm meetrit enne, kui peamine konkurent ja kestab ühe talve kauem, kui konkurentide rehvid keskmiselt. 

 

"Uued Michelin X-Ice SNOW rehvid on disainitud nii, et anda juhile ekstreemsetes oludes sõites meelerahu," ütles Michelini turundusjuht. "Meil on erakordne talverehv, millel on uus mustridisain ja kasutuses innovaatilised tehnoloogiad, mille tulemusel saame anda juhile parema võimekuse lumel ja ületamatu pidamasaamise jääl. Michelin X-Ice SNOW toob juhi ja reisijateni kauakestva ja võimeka talverehvi, mis hoiab ka kuludes oma taset."

 

michelin rehvid

 

Allikas: Michelin

 

Michelin X-Ice SNOW võimaldab piisavalt head pidamist, et hakkama saada ekstreemsete talviste tingimustega. See on tänu innovaatilisusele, mis toetab talverehvide põhilisi omadusi.

 

 

Michelin X-Ice SNOW omadused

100% rehvi haakuvus maapinnaga, et tagada optimaalne juhitavus jääl, lumel ja lörtsistes oludes.

 

Ränidioksiidil põhinev koostis, mis püsib paindlikuna ka äärmuslikult külmades tingimustes.

 

Parem haakuvus lumel ja jääl ning kauakestvamad rehvimustri servad.

 

Uuenduslik jäik polümeeril baseeruv rehvikoostis tagab parema haardumise nii lumel kui ka jääl kogu rehvi eluea jooksul.

 

 

Michelin X-Ice SNOW talverehvid on saadaval Rehvitakso e-poes ja müügisaalis ning ning annavad parema juhitavuse lumel ja jääl ning lühema pidurdusmaa talvistes oludes. 

 

Konkurentide omast vastupidavamad ja soodsad talverehvid saad osta SIIT.MICHELIN REHVID

Rehvide müük Tallinnas, mille asukohad leiad SIIT.