Millised suverehvid pakuvad parimat hinda ja kvaliteeti

Millised suverehvid pakuvad parimat hinda ja kvaliteeti?

 

Rehvide ostjal pole kerge. Valik on tohutu ja sobivaimate suverehvide leidmine võib olla paras väljakutse, välja arvatud juhul, kui töötate rehviäris. Tuleb meeles pidada, et rehvid on turvalisuse ja sõidumugavuse vaatest sõiduki üks kõige olulisemaid komponente. Kuigi suverehve leidub palju, on mõned, mis on oma hinna ja kvaliteedi suhte poolest teistest paremad ja siinkohal toobki Rehvitakso välja mõningad soovitused suverehvidest. Teeme endast kõik, et pakkuda sulle suurimat valikut kvaliteetseid ning soodsa hinnaga suverehvid.

 

suverehvid

Continental PremiumContact 7 suverehvid - See on üks populaarsemaid suverehve, millel on hea hinna ja kvaliteedi suhe. Tegemist on väga vastupidava rehviga, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning avaldab jätkuvalt muljet ka erinevates ilmatingimustes. Lisaks turvalisusele on sellel mudelil ka üsna madal müratase. Lisainfot saad tootja kodulehelt SIIT! Continental suverehvid saad osta SIIT!

 

 

Hankook Ventus S1 Evo3 suverehvid - See pole täpselt samas klassis kui Continental, kuid need suverehvid tagavad korraliku jõudluse ja on taskukohane valik. Ventus S1 Evo3 on võimekas rehv, mis pakub igapäevaseks sõiduks head jõudlust ja haarduvust. Teeb oma töö hästi ära ka märgades oludes ja pidurdusteekond on nende rehvide puhul suurepärane. Lisaks on sõiduki juhtimine mugav, et mingisugust rooliga maadlemist ei toimu. Lisainfot saad tootja kodulehelt SIIT! Hankook suverehvid saad osta SIIT!

 

 

Michelin Pilot Sport 4S suverehvid - nende puhul toome välja kaks mudelit, esmalt Michelin Pilot Sport 4S. Selle rehvi puhul on haarduvus ja veojõu tase SportContact 7-st pisut tagapool, kuid vaatamata sellele on see Michelini mudel suurepärane valik. Pilot Sport 4S-l on erakordne sõidumugavus ja stabiilsus, lisaks on see ka üks ökonoomsemaid valikuid. Ülitäpne protsess ja unikaalne teadmistepagas ning Michelini ekspertide viimistletud oskused. Tippklassi viimistlus annab välisele külgseinale velvetise efekti. Nendel suverehvidel on sügav veljekaitse. Ülireageeriv turvisemustri disain kohandub pidevalt teega, tagades maanteega optimaalse kokkupuuteala. „Dynamic Response“ tehnoloogia, mis tähendab, et aramiidi ja nailoni hübriidvöö tagab juhtimisotsuste optimaalse edastamise maanteele. Erakordne haarduvus kuival ja parem pidurdamine märjal teel. „Bi-Compound“ tehnoloogia tähendab,et turvises on kasutatud 2 erinevat elastomeeri üks on välimine pool, kus uudne hübriidelastomeer, mis tagab haarduvuse kuival teel ning on sisemine pool, mis on uudne ühendisegu, mille erilised „funktsionaalsed elastomeerid“ ja räni tagavad suurepärase haarduvuse ja pidurdamisel MÄRJAL teel.

 

 

Teine mudel on Michelin Primacy 4 suverehvid. Sellel rehvil on väga hea haarduvus märjal teepinnal isegi kasutusaja lõpus. Lisaks annavad need suverehvid ka pidurdusteekonnal muljetavaldavaid tulemusi. Kindel turvaline valik! Antud suverehvide üks peamine omadus on: ÜLIM OHUTUS - rehvidel on suurepärased märjal teekattel pidurdamise näitajad tänu EverGrip tehnoloogiale nii uuena kui ka kulununa. Ohutusele mõeldes loodud MICHELIN Primacy 4 suverehvide turvise disain juhib efektiivselt ära vett ka lubatud kulumistaseme saavutamisel. Nüüd on antud suverehvidel 22% rohkem sooni ja vagusid vee paremaks ärajuhtimiseks rehvi alt. EVERGRIP TEHNOLOOGIA - uusima põlvkonna ülivõimekas kummiühend. Tänu kummiühendi uusimale põlvkonnale pakuvad MICHELIN Primacy 4 suverehvid suurepäraseid tulemusi märjal teel pidurdamisel uuena ka kasutatuna, ilma rehvi kasutusiga ohverdamata. Uuenduslik turvisemuster, kus MICHELIN Primacy 4 suverehvide kasutamise mugavamaks muutmiseks on neil turvise kulumise indikaator, mis näitab, millal on õige aeg rehve vahetada.

 

 

 

suverehvid

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 suverehvid - vaieldamatult üks parimaid suverehve turul, millel on ülikõrge jõudlus, pidurdus ja juhitavus nii märjal kui ka kuival teel. Selle rehvi kontaktpind kohandub sõidustiili ja teepinnaga, et parandada sõiduomadusi kuival pinnal. Uus täiustatud rehvisegu võimaldab rehvil saavutada teega rohkem mikrokontakti, mille tulemuseks on parem haarduvus ja pidurdamine märjal teel. Lisaks on madal müratase ning sobib ideaalselt ka elektriautodele. 

 

 

Veel mainimist väärt rehvid on Continental SportContact 6, Nokian Hakka Blue 3, Bridgestone Turanza T005, Pirelli Cinturato P7. Kõik tooted on Rehvitakso e-poes saadaval SIIN!

 

Soodsamatest suverehvidest soovitame Barum Bravuris 5HM, Kormoran, Tracmax, Sunfull, Hilfi jne. Kui otsustad soodsamate suverehvide kasuks siis lisavalikuga saad tutvuda siit

 

Pidage meeles, et kui soovite oma sõiduki rehvide jaoks parimat hinna ja kvaliteedi suhet, on soovitatav valida usaldusväärne tootja. Kindlasti tasub uurida kliendi arvustusi ja lisaküsimuste korral olete oodatud pöörduma Rehvitakso poole. Meie spetsialistid aitavad teid kõiki sugustel rehvidega seotud küsimuste osas ning aitame teil parimad rehvid välja valida. 

 

 


 

 

SOODSAD SUVEREHVID 2023 |  Nr1 suverehvide veebipood  - rehvitakso.ee

 

Soodsad suverehvid osta siit, meil on PARIM HIND ja transport 24-48 tunniga! SOODNE REHVIAHETUS.

Helista 581 000 81