Nokian Hakkapeliitta 8 | Rehvid | Talverehvid | Naelrehvid

Nokian Hakkapeliitta 8 - TM 2016 rehvitest II koht. Parim hind Rehvitaksost!

Nokian Hakkapeliitta 8Nokian rehvid

 

 

Nokian Hakkapeliitta 8 on Põhjamaade oludesse projekteeritud rehvid. Rehvid tulevad probleemideta toime karmides talvetingimustes ning nende arendamisel on pööratud tähelepanu eelkõige nende käitumisele jääl ja lumel.

Nokian Hakkapeliitta 8 rehvidel on parimad kiiruse arendamise näitajad, kõige lühem pidurdusteekond ning etteaimatav ''käitumine'' jääl. Neil on kõige suurem kiirendus ja piisavalt tõhus pidurdamine lumel. Testides ("Tuulilasi: 205/55 R16 mõõdus talve naastrehvide test 2014") märjal pinnal on Nokian Hakkapeliitta 8 esitlus veidi nõrgem, kuid probleeme juhitavusega vihmasel ajal kindlasti ei ole. Kuival asfaldil rehvid peatuvad kiiresti ning näitavad veenvaid tulemusi ka ekstreemsetes olukordades. Rehvid on toodetud Soomes.

 

Kokkuvõttes:

  • Suurepärane haare, väiksem veeretakistus.
  • Enneolematu haare lumel.
  • Väiksem kütusekulu, vaiksem müratase ja väiksem teede kulumine tänu uuenduslikule naastule.
  • Stabiilne ja täpne juhitavus.

 

Testide tulemused:

Tehnikamaailma naastrehvide 2013 -  võitja nr 1
Tuulilasi naastrehvide test 2013 - võitja nr 1
Tuulilasi naastrehvide test 2014 -  võitja nr 1
Tehnikamaailma naastrehvide test 2014 - võitja nr 1

Tehnikamaailma naastrehvide test 2015 - võitja nr 1

Tuulilasi Soome naastrehvide test 2015 -   võitja nr 1

Tehnikamaailma naasterhvide test 2016 - koht nr 2

 

 

Tehnikamaailma talverehvide test 2015 Nokian Hakkapeliitta arvustus:

 

Sõit lumel ja jääl. Jääpidamise poolest on Nokian parim, mida turult võib leida. Nii pidurdamiselon pikipidamine suurepärane ja juhtimine on lihtne ka ohuolukordades. Lumel tagab Nokian samuti kindla pidamise ja juhitavuse.

 

Sõit asfaldil. Sulailmaga saab aru, et rehv tehtud talve jaoks. Pidurdamisel ja möödumiskatsetel jääb pidamist puudu, aga õnneks on rehv loomupoolest rahulik ega üllata pidamise äkilise kadumisega.

 

Pidamine ja mugavus. Müra poolest on Nokian naastrehvide keskmike seas, see tähendab, et naastude krobinat on kuulda. Veeretakistus on naastrehvi kohta heal tasemel

 

Nokian Hakkapeliitta 8 rehvid TM 2016 arvustus ( 2 koht )

 

  • SÕIT LUMEL JA JÄÄL.

Jääl on Nokia endiselt parim, kuid konkurnedid lähenevad kiiresti. Pikipidaine on eriti hea ja pidurdusmaad lühikesed. Naastud haakuvad hästi  ja juhitavus on lihtne ka ohuolukordades. Lumel on käitumine loogiline ja rahulik ega üllata juhti ka rasketes oludes.

 

  • SÕIT ASFALDIL

Rehv on mõeldud tõsise talve jaoks - asfaldil on see pehme ja möödumiskatsel reageerib aeglaselt. Pidurdades on pidamine märjal kui ka kuival asfaldil keskmisel tasemel. Nokian käitub loogiliselt ja rahulikult, see aitab ohuolukordade lahendamisel.

 

  • PIDAMINE / MUGAVUS

Nokian kuulub lärmakamate naastrehvide hulka, naastumüra on päris selgesti kuulda. Veeretakistus on naastrehvidel keskmisel tasemel.

 

HEA - pidamine jääl; juhitavus kõigis talveoludes

HALB - keskpärane käitumine asfaldil

 

 

Telli Nokian Hakkapeliitta 8 talverehvid SIIT!