Barum rehvid

Barum rehvidBarum rehvid

Barum rehvid on toodetud Continental AG erinevates tehastes Euroopas. (Pranstsumaal, Saksamaal ja Tšehhis). Väga head rehvid soodsa hinnaga e. kvaliteetsed rehvid õiglase hinnaga.

Barum rehvide 2015 aasta suverehvi hitt-tooteks võib lugeda Barum Bravuris 3HM, mis on saanud märkimisväärse uuenduse võrreldes tema eelkäijaga Barum Bravuris 2.  Samuti on uuenenud ja suurenenud antud mudelil rehvimõõtude valik! Uuenduseks saab lugeda parem rehvisegu, mis hoiab autot kindlat teel. Täpsemaid rehvi uuendusi vaata siit:

 

UUS MUDEL! Barum Bravuris 3 HM suverehvid

Barum Bravuris 3HM rehvid

 

Made by Continental -  BARUM BRAVURIS 3HM suverehvid.

Nagu nimestki (HM - high mileage) lähtub, on seekordse mustriuuenduse peamiseks eesmärgiks/eeliseks:

 

  • rehvi pikem läbisõit (17% võrreldes eelkäijaga)
  • väiksem veeretaksitus (10% võrreldes eelkäijaga)
  • tasakaalustatud omadused
  • asümmeetrilised 3D mustriklotsid
  • lühem pidurdusmaa (10% võrreldes eelkäijaga)
  • soodsad rehvid

 

Barum rehvid on Continental AG grupi toodang. Kindel Saksamaa tehnoloogia ja kvaliteet soodsa hinnaga ja parim valik, mille peaksid tegema!  Barum rehvid ametlik edasimüüja on Rehvitakso OÜ ! Toote kohta lisa informatsiooni saab Barum ametlikult rehvid kodulehelt.

 


 

Leia endale sobivad Barum suverehvid SIIT!

 


 

 

Barum Brillantis 2 suverehvid

Barum Brillantis 2 rehvid

Barum Brillantis 2 suverehvid

Barum Brillantis 2  rehvid on Continental AG grupi rehvid. Barum rehvid toodetake erinevates Euroopa tehastes Saksa kvaliteedi nõudeid järgides kuna Continental AG on Sakasmaa ettevõte. Barum Brillantis 2 rehvi headeks omadusteks võib lugeda: Kaasaegne disain ja tootearendus. Uuendatud tehnolooga ja materiali valik. Väiksem veeretakistus. Suurem läbisõit. Ja mis peamine: SOODNE HIND! Rehvitakso OÜ on Barum rehvide ametlik edasimüüja Eestis!

 

 

Leia endale sobivad Barum suverehvid SIIT!