Barum rehvid

Barum rehvidBarum rehvid

 

Barum rehvid on toodetud Continental AG erinevates tehastes Euroopas. (Pranstsumaal, Saksamaal ja Tšehhis). Väga head rehvid soodsa hinnaga e. kvaliteetsed rehvid õiglase hinnaga.

Barum rehvide 2019 aasta suverehvi hitt-tooteks võib lugeda Barum Bravuris 5 HM, mis on saanud märkimisväärse uuenduse võrreldes tema eelkäijaga Barum Bravuris 3HM.  Samuti on uuenenud ja suurenenud antud mudelil rehvimõõtude valik! Uuenduseks saab lugeda parem rehvisegu, mis hoiab autot kindlat teel. Täpsemaid rehvi uuendusi vaata siit:

UUS MUDEL 2019

Maailma tipptootja Continentali uus rehvimudel Barum Bravuris 5HM on nüüd saadaval!

 

barum bravuri 5 hm

 

 

Uus Bravuris 5HM on spetsiaalselt arendatud High Mileage koostisega, mis annab silmapaistva kilometraaži, madala veeretakistuse, ja pidamise, mille peale võib kindel olla. Need rehvid ei tohiks kellelegi pettumust valmistada. Mõeldud on need sõiduauto suverehvideks. 

 

barum bravuris 5hmbarum rehvid


Väljapaistvalt pikk eluiga

Bravuris 5HM on tehtud kasutades "High Mileage" (e.k. kõrge kilometraaž) koostist. See tähendab uut polümeertehnoloogiat, mis annab enneolematu kulumiskindluse. Selle uuenduslik keskosa disain koos optimeeritud külgsoontega ja kanalitega võimaldavad rehvil sujuvalt pöörelda. Rehvisoone keskosa asukoht aitab jaotada rehvi jäikust ja vältida ebaühtlast kulumist. 

 

 

Usaldusväärne suutlikkus

Uusima silikaat-põlvkonna täiustatud koostisosa annab Bravuris 5HM-le pöörlemisel vastupidavuse ja haarduvuse, mis on omane tipprehvidele. Suletud blokid mõlemal pool ja patenteeritud lukustuva soone disain suurendab mustri jäikust, mis viib veenva haarduvuseni ja täieliku kontrollini juhtimisel. 

 

 

 

Madal veeretakistus

Väga paindlik ja suurema temperatuuri vastupidavusega komponent täiendatud vulkaniseeritud osadega, vähendavad veeretakistust. Optimeeritud mustridisain minimeerib kummi deformatsiooni ja ennetab ülekuumenemist. Vähem hõõrdumist, sujuvam pöörlemine ja lisaks madal kütusekulu, mis aitab kuludelt kokku hoida. 

 

 

Lõpmatuse sümbol näitab rehvi fookust kõrgele kilometraažile. HM (High Mileage) on lühend, mis on ka tootenimes välja toodud.

 

 

.


Võrreldes eelkäijaga, suudab uus Bravuris 5HM läbida 15 protsenti rohkem kilomeetreid. Müra on vähenenud 10%.

 

Vaata oma silmaga, milline näeb välja uus mudel Barum Bravuris 5HM rehvid :

 

 

 

Lisaks kvaliteetsetele ja heas korras rehvidele on oluline ka õige rehvirõhk, mille kohta saad lugeda siit

 

Uued Barum Bravuris 5HM suverehvid on peagi meie e-poes saadaval, seniks küsi saadavust ja hinda siit: info@rehvitakso.ee

 


UUS MUDEL! Barum Bravuris 3 HM suverehvid

Barum Bravuris 3HM rehvid

 

Made by Continental -  BARUM BRAVURIS 3HM suverehvid.

Nagu nimestki (HM - high mileage) lähtub, on seekordse mustriuuenduse peamiseks eesmärgiks/eeliseks:

 

  • rehvi pikem läbisõit (17% võrreldes eelkäijaga)
  • väiksem veeretaksitus (10% võrreldes eelkäijaga)
  • tasakaalustatud omadused
  • asümmeetrilised 3D mustriklotsid
  • lühem pidurdusmaa (10% võrreldes eelkäijaga)
  • soodsad rehvid

 

Barum rehvid on Continental AG grupi toodang. Kindel Saksamaa tehnoloogia ja kvaliteet soodsa hinnaga ja parim valik, mille peaksid tegema!  Barum rehvid ametlik edasimüüja on Rehvitakso OÜ ! Toote kohta lisa informatsiooni saab Barum ametlikult rehvid kodulehelt.

 


 

Leia endale sobivad Barum suverehvid SIIT!

 


 

 

Barum Brillantis 2 suverehvid

Barum Brillantis 2 rehvid

Barum Brillantis 2 suverehvid

Barum Brillantis 2  rehvid on Continental AG grupi rehvid. Barum rehvid toodetake erinevates Euroopa tehastes Saksa kvaliteedi nõudeid järgides kuna Continental AG on Sakasmaa ettevõte. Barum Brillantis 2 rehvi headeks omadusteks võib lugeda: Kaasaegne disain ja tootearendus. Uuendatud tehnolooga ja materiali valik. Väiksem veeretakistus. Suurem läbisõit. Ja mis peamine: SOODNE HIND! Rehvitakso OÜ on Barum rehvide ametlik edasimüüja Eestis!

 

 

Leia endale sobivad Barum suverehvid SIIT!