Uus mudel 2023 - Goodyear Ultragrip Ice 3

Talve saabumine paneb sõidukiomanikud valiku ette- millised talverehvid valida oma autole? Kui kätte jõuab rehvivahetus, tuleb valida oma sõidukile vastavad rehvid. Goodyear on rehvitootja, kelle tootevalikusse kuuluvad uuendusliku tehnoloogiaga suve ja talverehvid (naelrehvid, lamellrehvid). Ameerika Ühendriikides loodud ettevõttel on tänaseks üle 72000 töötaja, kes näevad vaeva selle nimel, et sõidukiomanikel oleks ohutu liigelda ning kasutatavad rehvid oleksid kvaliteetsete omadustega. Üheks maailma tuntuimaks tunnustatud ettevõttena on nad loonud arendava tootmisosa, kus mõeldakse rehvide loomisel spetsiaalselt ka Põhjamaadele. 

 

GOODYEAR ULTRAGRIP ICE 3Goodyear Ultragrip Ice 3

Goodyear Ultragrip Ice 3 uued lamellrehvid

 


soodsad talverehvid

 


 

2023.aasta mais teatas Goodyear, et nad kavatsevad turule tulla UltraGrip talverehvisarja uue tootega. Populaarne rehvisari sai uuendusliku lisa Põhjamaade rehvide näol. Kuna nõudlus elektriautode rehvide ning linnamaasturite rehvide suhtes on kasvanud, arendati Ultragrip Ice 3, mille eesmärgiks on pakkuda ohutu liikumise tarbeks esmaklassilise kvaliteediga rehve. 

 

Goodyear Ultragrip Ice 3 on ideaalne rehv Põhjamaade ilmastikus kasutamiseks. Talvehooaeg tuleb muutliku ilmaga ning ettearvamatute temperatuuridega. Nii lumel kui ka jääl sõitmiseks on vaja spetsiaalseid talveks mõeldud rehve. Milline uus tehnoloogia teeb Ultragrip Ice 3st parima talverehvi kasutamiseks?

 

“Snow Breaking”

 

Kuna kinnitallatud lumi võib muutuda libedaks, tuleb kasutada spetsiaalse rehviturvisega rehve. Ultragrip Ice 3 mudelil on turvises muster, mille eesmärgiks on nurga all lõikuda lumme, tagades parema juhitavuse ning pidavuse. Eriti kasulik on see mustrijoon lumel kiirendamiseks ning pidurdamiseks. Kuna lumel haakumine tähendab paremat sõidupidavust, tuleb siiski silmas pidada, et mõistlik sõidukiirus on tähtsam kui rehvide võime katsetamine suurel kiirusel.

 

Pehme rehvisegu

 

Ultragrip Ice 3 rehvisegu on 35% pehmem kui tavaline rehvisegu. Madalatel temperatuuridel kipuvad rehvid jäigastuma ning kontaktpind teekattega väheneb. Ice 3 mudeli puhul on näiteks -30 kraadi juures rehvisegu siiski 35% pehmem, mis omakorda tagab teepinnaga laiaulatusliku kokkupuute ning seeläbi ka parema pidavuse. 20% suurem kontaktpind teega võimaldab juhtida autot ohutult ka jäistes teetingimustes.

 

Vähene sõidumüra

 

Üha enam soovitakse kasutada ‘silent’ rehve. Elektriautodel ei ole mootorimüra, mis summutaks rehvimüra ning teisi sõidumürasid. Ice 3 puhul on loodud vähendatud rehvimüraga turvisemuster. Kvaliteetsete rehvide puhul kehtib ka sõidumüra hinnang, mis omakorda loob eelise neile, kelle sõiduki puhul on tegemist näiteks elektriautoga. 

 

Loe lisa Goodyear ametlikult kodulehelt Goodyear Ultragrip Ice 3 lamellrehvide kohta SIIT!

 

Oktoobris algab talverehvide müük täie hooga ning meie valikus on nii soodsad talverehvid, naelrehvid kui ka esmaklassilised lamellrehvid. Olenevalt oma elukohast on võimalik valida just teie nõudmistele vastavad rehvid

 

 

Lisaks Goodyear Ultragrip Ice 3 mudelile on müügil ka analoogse kvaliteediga lamellrehvid, milleks on :

 

 

Continental VikingContact 7

 

Tegemist on parima alternatiiviga naastrehvidele. Põhjamaine Continental VikingContact 7 on lamellrehv, mis on mõeldud põhjamaistele teeoludele. Tegemist on saksa tehnoloogia tipuga, mille kvaliteet on esmaklassiline ning üks parimaid rehvivalikuid jäistele ja lumistele teeoludele kasutamiseks. Nordic Compound rehvisegu on jäistes temperatuurides pehme, tagades teega hea kokkupuute ning seeläbi ka parema juhitavuse. Võimas haardumine ja pidurdusvõime libedal ja lumisel teel, teeb Continental rehvimudelist üheks parimaks valikuks omade seas. 

 

Bridgestone Blizzak Ice 

 

Bridgestone Blizzak Ice on mõeldud karmidesse ning ettearvamatutesse tingimustesse. 8% lühem pidurdusmaa tekib tänu pehmele rehvisegule ning spetsiaalsele rehviturvise mustrile. Tegemist on põhjamaise lamellrehviga, mille loomisel on arvesse võetud kasutajate tagasisidet ning nõudmisi. Põhjamaade top valik ning vähendatud rehvimüraga mudel on populaarne rehvivalik nüüdseks Norras ja Rootsis. Võrreldes keskmise rehviga on Blizzak Ice rehvil 7bB väiksem rehvimüra. Lisaks on sellel mudelil 25% pikem kulumisaste, ehk tänu mustri disainile ning rehvisegule tekib kulumine pikema aja jooksul, mis omakorda pikendab nende eluiga.

 

 

 

 

Soodsad talverehvid osta siit, meil on PARIM HIND! 

Meil on ka soodne rehvivahetus  rehvivahetus või helista 581 000 81

 

Rehvivahetus MustamäelRehvivahetus Rocca Al Mare l Rehvivahetus Rimi l Rehvivahetus Järve l Rehvivahetus Pirita l Mobiilne rehvivahetus