Sava Eskimo Stud

Sava Eskimo Stud - KÕIKIDE HEADE OMADUSTEGA TALVEREHV! 

RAHVA LEMMIK REHVID!

 

Sava Eskimo StudSava Eskimo Stud

 

PARIM HIND! Sava Eskimo Stud-i on eelmise põlvkonna Goodyeari naastrehv UG Extreme, mis kannab edasi selle eduka talverehvi kõiki häid omadusi. Innovatiivne ActiveStud-tehnoloogia, mis kasutab uusi kuusnurkseid naaste, ja ainulaadsed 3D-vahvellamellid pakuvad lisapidamist ja veojõudu eriti libedatel teepindadel ning annavad ülihea sooritusvõime jääl. ActiveStud-tehnoloogia, mis parandab oluliselt pidurdusmaad jääl naastule suurema jõu rakendamisega, toob kaasa eelkäijast 6% lühema pidurdusmaa. Veojõudu suurendab Twin Grip veelgi. Siin on konstrueeritud segu kaks kihti, et maksimeerida pidamist. Innovatiivselt kujundatud ja loodud turvisemuster.

 

Rehvid on valmistatud Goodyeari Euroopa tehastes ja on tehase originaalnaastuga.

 

Sava eskimo stud on soodsam valik põhjamaisteks talveilmadeks. Kuusnurksete naastude, haardelamellide ja suure haarduvusega ränioksiidisegu abil saab see kindlalt hakkama jää, lume ja märgade olustikega.

 

  • Suurepärane juhitavus
  • Hea pidurdamine lumel ja jääl
  • Rohkem sõidumugavust
  • Suurem läbisõit

 

Vaata lisainfot tootja kodulehelt SIIT!

 

Rehvide testidest:

 

Tuulilasi Soome naastrehvide test 2015  - 6 koht (jäi napilt maha Michelin X-Ice North 3´st  ja Goodyear Ultra Grip Ice Artic´st vaid 9 hindepunktiga )

Tehnikamaailma Soome naastrehvide test 2015  - 10 koht ( sai sama palju punkte kui Michelin X-Ice North 3 - 8 koht  ja Bridgestone Blizzak Spike-01 - 9 koht)

 

Antud testide põhjal võib väita, et Sava Eskimo Stud on võrdväärne tegija suurte rehvibrändide kõrval nagu Michelin ja Bridgestoone, kuid samas saab soetada antud rehvid 45% soodsamalt*

(*võrrdluses 205/55/16 Michelin X-Ice North 3´ga)

 

 

 Parem juhitavus    Sava rehv on vaikne
SAVA ESKIMO STUD on toodetud Goodyeari tehastes ning selle mudeli puhul on tegemist Goodyeari naastrehvi tippmudeliga - UltraGrip Extreme. Säilitage juhitavus kavalatel taliteedel. Kuusnurksed naastud tagavad teile kindla juhitavuse jääl. Haardelamellid parandavad sõitmist lumel. Eskimo Stud saab hästi hakkama ka märgadel teedel tänu selle ränioksiidi segule ja suunatud turvisekujundusele. Eskimo Stud võimaldab kindlat pidurdamist libedal jääl ja kinnisõidetud lumel. Rehv on kujundatud nii, et teega puutuks kokku rohkem kummi, mis aitab suurendada teie auto peatumisjõudu. Naastud on paigaldatud viisil, mis annab täiendavat haardumist pidurdamisel. Nautige vaiksemat ja paremat sõitu. Turviseplokid ja naastud on paigaldatud nii et, see vähendab rehvimüra ja tagab ühtlasema sõidu.

 

 

 

OSTA SAVA ESKIMO STUD REHVID SIIT!