Suverehvid - uued 2024 mudelid

Missugused on selle aasta uued suverehvid 2024 mudelid?

 

Uute rehvimudelite väljatöötamine on pikk ja keeruline protsess, mis hõlmab mitmeid olulisi samme ja spetsialiseeritud teadmisi. Siin on üldine ülevaade sellest, kuidas rehvitootjad töötavad välja uusi rehvimudeleid

 

  • Uurimine ja arendus - protsess algab uurimis- ja arendusfaasiga, kus rehvitootjad koguvad teavet turu- ja tarbijavajaduste kohta ning analüüsivad uusimaid tehnoloogiaid ja materjale rehvide tootmiseks. See hõlmab ka laborikatsetusi ja simulatsioone, et hinnata erinevate disainilahenduste jõudlust erinevates sõidutingimustes.
  • Disain - järgmine samm on rehvide disaini loomine, sealhulgas mustrilahendus, kummisegu, konstruktsioon ja suurused. Disaini protsess hõlmab inseneride, keemikute ja teiste spetsialistide koostööd, et luua rehv, mis vastaks täpselt eesmärkidele ja nõuetele, sealhulgas haarduvus, vastupidavus, müra ja veeretakistus.
  • Materjalide valik - rehvide tootmiseks kasutatakse erinevaid materjale, sealhulgas erinevaid kummisegusid, tugevdusmaterjale ja metallist osi. Materjalide valik on oluline, kuna need mõjutavad rehvi omadusi, sealhulgas haarduvust, vastupidavust ja kulumist.
  • Tootmise prototüüpimine ja testimine - Pärast disaini loomist ja materjalide valikut luuakse prototüüpide seeria, mida seejärel testitakse erinevates tingimustes ja sõidutingimustes. See võib hõlmata laborikatseid, veere- ja jõudluskatseid, samuti väliteste erinevatel teedel ja sõidutingimustes.
  • Optimeerimine ja testimine - pärast prototüüpide testimist ja analüüsimist teevad insenerid vajalikud muudatused ja täiustused, et parandada rehvi jõudlust ja vastupidavust. See võib hõlmata disaini muutmist, materjalide optimeerimist või tootmisprotsessi kohandamist.
  • Tootmine ja turuletoomine - kui uus rehvimudel on läbinud kõik vajalikud testid ja on rahuldavas seisukorras, alustatakse selle massitootmist. Seejärel turustatakse uus rehv ja seda müüakse tarbijatele.

Kogu see protsess võib võtta mitu aastat ja nõuab suurt investeeringut nii aega kui ka ressursse, kuid see on vajalik, et tagada kõrge kvaliteediga ja usaldusväärsete rehvide tootmine, mis vastavad klientide vajadustele ja ootustele.

 

uued suverehvid 2024

Tavalisest soodsam rehvipood - www.rehvitakso.ee, vaata pakkumisi SIIT!

 


suverehvid

UUS MUDEL 2023/2024!
Continental ULTRACONTACT suverehvid

 


Continental UltraContact suverehvid, mida iseloomustab: uus disain, pikk kasutusiga ja rehvid on tugeva konstruktsiooniga. Rehvikontseptsioon järgib liikuvuse uusi suundi. Continnetal UltraContact sobib elektriautodele ja tavaajamiga autodele. Need suverehvid vastavad suurima võimaliku ohutuse tagamisele.

Uue UltraContactiga pakub Continental nüüd väga pika kasutuseaga ja tuttavate ohutusstandarditega suverehvi. Selleks on rehviarendajad rehvisegu ja turvise ümber kujundanud, et kombineerida maksimaalne kasutusiga ohutu juhitavuse, madala veeretakistuse ja madala müratasemega. Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

 

 

Continental UltraContact suverehvid saate osta soodsamalt rehvitakso e-poest - SIIT! suverehvdi ostukorvis

 


 

suverehvid


Continental SPORTCONTACT 7 suverehvid

Continental SportContact 7 suverehvid annavad teile kindlustunde turvalise ja stabiilse sõidukäitumisega märjal ja kuival pinnal. Täiuslik koosmõju eriti pehmest BlackChili segust ja eriti jäigast mustrist, mis tagab kauakestva ja uue taseme sõidunaudingu. Rehvimuster, mis kohandub kõigi teeoludega. Veel kauem jõulist sõidunaudingut. Nautige jõulist sõidustiili kauem kui kunagi varem! Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 


 


Continental SportContact 7 suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT! suverehvdi ostukorvis

 


 

suverehvid

 

Continental PremiumContact 7 suverehvid

Continental PremiumContact 7 suverehvid on autojuhtidele, kellel on oluline turvalisus. 
Turvaline sõitmine pole kunagi tundunud parem just nende Continental PremiumContact 7 suverehvidiga. Saksa projekteeritud ohutus suurepärase mugavuse tagamiseks. Kogege järgmisel tasemel juhitavust märjal ja kuival teel. Nautige turvalisust ja mugavust olenemata sellest, millise sõidu valite. Tänu RedChili segule lootke turvalisele pidurdamisele kohe alguses. Antud rehvid sobivad igasuguste ilmastikutingimustega toimetulemiseks. Juht peab teedel kogema mitmesuguseid tingimusi. Kuna ilmastikutingimused ei tohiks kunagi mõjutada teie ohutuse ja sõidumugavuse taset, kavandati need suverehvid, mis võimaldab täpset juhitavust märjal ja kuival teel. Tänu oma adaptiivse mustriga tehnoloogiale võib see rehv viia teid kõikjale, ilma et peaksite mugavustsoonist lahkuma. Continental PremiumContact™ 7 pakub silmapaistvat mugavust, usaldusväärset ohutust ja paremat läbisõitu sõltumata sõiduki konfiguratsioonist. See rehv on loodud katma mitmesuguseid turul olevaid rehve. Antud disainilahendused hõlmavad 16-tollist kuni 21-tollist ja smauti EV-st hübriid- ja põlemismootorini. Adaptiivne muster, ksu teeolud võivad teie teekonnal kiiresti muutuda, seetõttu valige rehv, mille peale saate ohutu ja mugava reisi teha, olenemata ilmast. Tänu meie adaptiivsele mustrile kogete pidevat ohutut sõidukäitumist märjal ja kuival pinnal. RedChili segu lõid saksa inseneride meeskond, et anda rehvidele võimalus haarduda teega madalamatel temperatuuridel kui teie turul olev traditsiooniline rehv. Vähendab vajadust kummi soojendamiseks, enne kui hakkate nägema selle maksimaalset jõudlust sõidu ajal. Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

Continental PremiumContact7

 

 

Continental PremiumContact 7 suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT! suverehvdi ostukorvis

 

 


suverehvid

 

GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 suverehvid

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 suverehvidel on ülikõrge jõudlus märjal ja kuival teel. Suurepärane pidurdus ja juhitavus märjal teel. Sobib elektrisõidukile. Goodyear on välja kuulutanud oma uusima põlvkonna ülikõrge jõudlusega rehvi. Uus suverehv on välja töötatud selleks, et leida tasakaal ühtlase jõudluse pakkumise vahel märgades ja kuivades oludes, juurutades samal ajal uut tehnoloogiat, mis suurendab otsest haardumist veeretakistust tegemata. See algab uue adaptiivse kontaktpinna tehnoloogiaga, mis suurendab koormuse all passiivselt rehvi kontaktpinna suurust, andes sellele parema haarduvuse rasketes kurvides. Selle segus kasutatava vaigu muudatused suurendavad ka kummi ja asfaldi vahelist kontakti materjali tasandil, ilma et see mõjutaks negatiivselt veeretakistust ja kõrget kulumiskiirust. Loe lisa tootjakodulehelt SIIT!

 

 

 

goodyear suverehvid

 

 

 

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 suverehvid saate osta soodsalt rehvitakso e-poest - SIIT! suverehvdi ostukorvis

 


 

 

 

suverhevid