Autoaku paigaldus

Akude vahetus ka kliendi juures, väljakutse 50 eur Tallinna piires, lisandub töö hind!

 

  • Akudel kehtib garantii 2 AASTAT

  • Vanad akud võtame vastu TASUTA

  • Osta aku järelmaksuga, sissemakse 0 EUR

  • Püsikliendile akude paigaldus - 10% soodsam

  • Aku vahetus ka kleindi juures. Väljakutse 50 EUR Tallinna piires, lisandub töö hind ( min.20 EUR) Helista 581 000 81 

  • Aku hinnakirja leiad SIIT!

 

Exide akudexide akudlogo

 

Exide Technologies on loodud 120a. tagasi ning on üks maailma vanimaid ja kogenenumaid akude tootjaid.  Firma on esindatud 90 riigis enam kui 20 000 töötajaga.  Exide akude asutaja on W.W. Gibbs.  Exide Technologies toodab akusid nii auto-, laevatööstustele kui ka traktoritele, UPS-idele jne.   

 

Exide Premium – suur mahtuvus ja käivitusvool. Ideaalne aku tänapäeva paljude elektriliste lisaseadmetega autole. Eriti pikk kasutusiga. Talub hästi sügavtühjendamist ning laadimis- ja tühjenemistsükleid. Paksemad plaadid tagavad suurema mahtuvuse. Suurem korrosioonitaluvus. Tsentraalse gaaside eraldussüsteem. Turvalisust lisav patenteeritud korpuse kaas koos laadituse indikaatoriga ``akusilmaga``. Minimaalne elektrolüüdi väljavalgumine isegi siis kui aku on kaldu. 100 % hooldevaba, eriti väike veekulu ja isetühjenemine. Eriti kõrge käivitusvool võrreldes tavaakuga (+30 %). Vastab originaalosa kvaliteedi nõuetele!. Eriti sobilik diiselmootoriga ja suure mahtuvusega bensiiinimootoriga autodele (rohke linnasõit).


Exide Excell - käivitusaku kaasaegsele autole. Kõrgem käivitusvool tavaakust (+15%). Hooldevaba, eriti väike veekulu ja isetühjenemine võrreldes tavaakuga. Enamus selle seeria akusid on varustatud laetust näitava indikaatoriga ``akusilmaga``. Sobib nii bensiinimootoriga kui ka diiselmootoriga autodele. Tsentraalne gaaside eraldussüsteem, mis vähendab aku plahvatusohtu. Talub hästi korduvaid külmkäivitamisi ning elektritarbijatega koormamist.


Exide Classic - klassikaline käivitusaku.(vanemad autod 1995 ja varem). Talub elektritarbijatega mõõdukat koormamist. Optimaalne käivitusvool ja väike hooldevajadus. Sobib ka diiselmootoriga autodele. Kasutatud kaltsiumtehnoloogiat (Ca-Ca) ja ümbrikseparaatoreid, pikk kasutusiga ja kõrge töökindlus, väike isetühjenemine.

Garantii Exide akudele 2 aastat.

 

Autoaku Exide paigaldusvideo:

 

Igal autol on erinev energiavajadus, mis sõltub varustustasemest ja auto kasutamis-ning kliimatingimustest. Valides autole uut akut tuleb arvestada peale mootori töömahu ja võimsuse ka auto elektrit tarbivate lisaseadmete ning ilmastiku- ja sõiduharjumustega.

 

Akude kontroll ja -laadimine

 

Krõbedad külmakraadid on käes. Probleemide vältimiseks soovitame Teil lasta kontrollida oma auto aku ja laadimissüsteemi korrasolekut.
Kontrollime Teie auto (plii-happe-, geel- või klaaskiud-/AGM-akude) tervisliku seisundi, defektse aku tuvastamine olenemata kas aku on sõidukisse paigaldatud või mitte.

Test sisaldab:  külmkäivitusvoolu tugevuse ja aku täituvuse mõõtmine, aku seisukorra hinnang.

 

 

 

Yuasa akude hinnakirjad leiad SIIT!

 

 

* Püsikliendile teenused -10%

 

 

 

Akusi paigaldame ja müüme Kadaka tee 183c, Tallinnas.

 

 

 

Asume Kadaka tee tee ääres, kust mugav kohe autoga teelt maha keerata ning samuti on töökoja ees suur tasuta parkimisala.

 

BRONEERI AKU VAHETUS SIIT!

 

Helistage meile: 581 000 81

kadaka@rehvitakso.ee

 

Oleme avatud:

E-R 09:00-18:00

L 10.00-17.00

 


 

Päringuvorm