Autoaku paigaldus

Autoaku vahetus ja paigaldus ka kliendi juures. Väljakutse 50 eur Tallinna piires, lisandub töö hind, helista kohe 581 000 81. ( E-R 09-18)

 

Broneeri aeg autoaku vahetuseks Kadaka tee 183c, Talllinna töökojas siit->  Broneeri rehvivahetuse aeg online

 


  • Autoakudele kehtib garantii 2 AASTAT 
  • Vanad akud võtame vastu TASUTA
  • Osta autoaku järelmaksuga, sissemakse alates 0 EUR
  • Püsikliendile autoaku paigaldus - 10% soodsam
  • Autoakude testimine ja laadimine 20 EUR
  • Mobiilne autoakude vahetus ja autoakude paigaldus - väljakutse tasu 50 EUR Tallinna piires ( helista 581 000 81)
  • Autoaku paigaldus 45 eur/h (min.20 EUR) 
  • AGM autoakude tutvustamine diagnostikaseadmega 20 EUR ​
  • Autoakude testimine 5 EUR

 


Yuasa akude hinnakirjad leiad-> SIIT!

Exide akude hinnakirjad leiad-> SIIT!


 

Exide akudexide akudlogo

 

Exide Technologies on loodud 120a. tagasi ning on üks maailma vanimaid ja kogenenumaid akude tootjaid.  Firma on esindatud 90 riigis enam kui 20 000 töötajaga.  Exide akude asutaja on W.W. Gibbs.  Exide Technologies toodab akusid nii auto-, laevatööstustele kui ka traktoritele, UPS-idele jne.   

 

Exide Premium – suur mahtuvus ja käivitusvool. Ideaalne aku tänapäeva paljude elektriliste lisaseadmetega autole. Eriti pikk kasutusiga. Talub hästi sügavtühjendamist ning laadimis- ja tühjenemistsükleid. Paksemad plaadid tagavad suurema mahtuvuse. Suurem korrosioonitaluvus. Tsentraalse gaaside eraldussüsteem. Turvalisust lisav patenteeritud korpuse kaas koos laadituse indikaatoriga ``akusilmaga``. Minimaalne elektrolüüdi väljavalgumine isegi siis kui aku on kaldu. 100 % hooldevaba, eriti väike veekulu ja isetühjenemine. Eriti kõrge käivitusvool võrreldes tavaakuga (+30 %). Vastab originaalosa kvaliteedi nõuetele!. Eriti sobilik diiselmootoriga ja suure mahtuvusega bensiiinimootoriga autodele (rohke linnasõit).


Exide Excell - käivitusaku kaasaegsele autole. Kõrgem käivitusvool tavaakust (+15%). Hooldevaba, eriti väike veekulu ja isetühjenemine võrreldes tavaakuga. Enamus selle seeria akusid on varustatud laetust näitava indikaatoriga ``akusilmaga``. Sobib nii bensiinimootoriga kui ka diiselmootoriga autodele. Tsentraalne gaaside eraldussüsteem, mis vähendab aku plahvatusohtu. Talub hästi korduvaid külmkäivitamisi ning elektritarbijatega koormamist.


Exide Classic - klassikaline käivitusaku.(vanemad autod 1995 ja varem). Talub elektritarbijatega mõõdukat koormamist. Optimaalne käivitusvool ja väike hooldevajadus. Sobib ka diiselmootoriga autodele. Kasutatud kaltsiumtehnoloogiat (Ca-Ca) ja ümbrikseparaatoreid, pikk kasutusiga ja kõrge töökindlus, väike isetühjenemine.

Garantii Exide akudele 2 aastat.

 

 

Igal autol on erinev energiavajadus, mis sõltub varustustasemest ja auto kasutamis-ning kliimatingimustest. Valides autole uut akut tuleb arvestada peale mootori töömahu ja võimsuse ka auto elektrit tarbivate lisaseadmete ning ilmastiku- ja sõiduharjumustega.

 

Akude kontroll ja -laadimine

 

Krõbedad külmakraadid on käes. Probleemide vältimiseks soovitame Teil lasta kontrollida oma auto aku ja laadimissüsteemi korrasolekut.
Kontrollime Teie auto (plii-happe-, geel- või klaaskiud-/AGM-akude) tervisliku seisundi, defektse aku tuvastamine olenemata kas aku on sõidukisse paigaldatud või mitte. Autoaku t
est sisaldab:  külmkäivitusvoolu tugevuse ja aku täituvuse mõõtmine, aku seisukorra hinnang.

 


 

Rehvitakso autoremondikeskuse ja varuosade kaupluse aadress - Kadaka tee 183c, Tallinnas 

 

Asume koheselt Kadaka tee tee ääres, kust mugav autoga teelt maha keerata ning samuti on töökoja ees suur tasuta parkimisala. Kontoris pakutakse Teile tasuta vett/kohvi/teed/kakaod. Ootame Teid külla!

 

 

E-R 09:00-18:00

L 10.00-17.00

kadaka@rehvitakso.ee

 


 

Päringuvorm