Barum Bravuris 5 HM

2019 MUDEL, RAHVALEMMIK! Maailma tipptootja Continentali uus rehvimudel Barum Bravuris 5HM on nüüd saadaval!

 

barum bravuri 5 hm

 

 

Uus Bravuris 5HM on spetsiaalselt arendatud High Mileage koostisega, mis annab silmapaistva kilometraaži, madala veeretakistuse, ja pidamise, mille peale võib kindel olla. Need rehvid ei tohiks kellelegi pettumust valmistada. Mõeldud on need sõiduauto suverehvideks. 

 

OSTA UUED BARUM BRAVURIS 5HM REHVID SIIT!

 

barum rehvid


Väljapaistvalt pikk eluiga

Bravuris 5HM on tehtud kasutades "High Mileage" (e.k. kõrge kilometraaž) koostist. See tähendab uut polümeertehnoloogiat, mis annab enneolematu kulumiskindluse. Selle uuenduslik keskosa disain koos optimeeritud külgsoontega ja kanalitega võimaldavad rehvil sujuvalt pöörelda. Rehvisoone keskosa asukoht aitab jaotada rehvi jäikust ja vältida ebaühtlast kulumist. 

 

 

Usaldusväärne suutlikkus

Uusima silikaat-põlvkonna täiustatud koostisosa annab Bravuris 5HM-le pöörlemisel vastupidavuse ja haarduvuse, mis on omane tipprehvidele. Suletud blokid mõlemal pool ja patenteeritud lukustuva soone disain suurendab mustri jäikust, mis viib veenva haarduvuseni ja täieliku kontrollini juhtimisel. 

 

 

 

Madal veeretakistus

Väga paindlik ja suurema temperatuuri vastupidavusega komponent täiendatud vulkaniseeritud osadega, vähendavad veeretakistust. Optimeeritud mustridisain minimeerib kummi deformatsiooni ja ennetab ülekuumenemist. Vähem hõõrdumist, sujuvam pöörlemine ja lisaks madal kütusekulu, mis aitab kuludelt kokku hoida. 

 

 

Lõpmatuse sümbol näitab rehvi fookust kõrgele kilometraažile. HM (High Mileage) on lühend, mis on ka tootenimes välja toodud.

 

 

.


Võrreldes eelkäijaga, suudab uus Bravuris 5HM läbida 15 protsenti rohkem kilomeetreid. Müra on vähenenud 10%.

 

Vaata oma silmaga, milline näeb välja uus mudel Barum Bravuris 5HM rehvid :

 

 

 

Lisaks kvaliteetsetele ja heas korras rehvidele on oluline ka õige rehvirõhk, mille kohta saad lugeda siit

 

Uued Barum Bravuris 5HM suverehvid on meie e-poes saadaval, rehvis saad osta siit!

 


 

Päringuvorm