Edukas tellimus. Teie tellimus jõudis meieni!

Kui tellisite rehvid koos rehvivahetusega Rehvitakso rehvitöökojas, siis

 

  • kui rehvid on laos (märge "LAOS"; "KADAKA LAOS"), võetakse Teiega telefoni teel ühendust hiljemalt 48h jooksul tööpäeval (kui tellimus oli esitatud tööpäeval enne kl. 16.00´i) ning lepitakse kokku rehvivahetuse aeg. 
  • kui rehvid on tootja laos (märgitud tarneajaga), siis rehvid jõuavad rehvitöökotta vastavalt märgitud tarneajaks ja Teiega võetakse telefoni teel ühendust ning lepitakse kokku rehvivahetuse aeg. 

 

NB! Rehve hoiustame rehvitöökojas tasuta 3 päeva, peale seda tuleb kliendil tasuda hoiustamise tasu 2 eur/1-4 rehvi/1 päev. 

 

NB! Rehvid toimetab laost Rehvitakso rehvitöökotta kuller. Antud teenus on kliendile tasuta! 

 

 

Kui tellisite rehvid ise järgi tulemisega Rehvitakso väljastuspunkti, siis

 

  • kui rehvid on laos (märge "LAOS", "KADAKA LAOS"), siis jõuavad rehvid väljastuspunkti hiljemalt 48h jooksul tööpäeval (kui tellimus oli esitatud tööpäeval enne kl. 16.00´i) Kui rehvid on jõudnud väljastuspunkti, siis saadetakse Teile SMS sõnum, peale seda saate rehvidele järgi tulla.

  • kui rehvid on tootja laos (märgitud tarneajaga), siis rehvid jõuavad rehvitöökotta vastavalt märgitud tarneajaks. Kui rehvid on jõudnud väljastuspunkti, siis saadetakse Teile SMS sõnum, peale seda saate rehvidele järgi tulla.

 

NB! Kauba väljastuspunkt: Kadaka tee 183c, Tallinn.  Avatud: E-R 09-18, L 10-17. Kontak telfoni number: 581 000 81  (ASUKOHAKAART)

 

NB! Rehvid väljastatakse ainult samale isikule, kes vormistas ka rehvide tellimuse isikuttõendava dokumendi alusel või kolmandate isikutele volikirja alusel.

 

NB! Rehve hoiustame väljastuspunktis tasuta 3 päeva (hoiustamise arvestus algab peale SMS sõnumi saamist kliendile järgneval päeval), peale seda tuleb kliendil tasuda hoiustamise tasu 2 eur/1-4 rehvi/1 päev. 

 

Kui tellisite rehvide transpordi, siis

 

  • kui rehvid on meie laos (märgitud LAOS või KADAKA LAOS), siis rehvid jõuavad soovitud sihtkohta Eesti piires hiljemalt 48h jooksul tööpäeval. (kui tellimus oli esitatud tööpäeval enne kl. 16.00´i) Vedaja võtab kliendiga ühendust, et kokkuleppida rehvide üleandmise aeg! Transport Soome on rehvide tarneaeg 3-7 tööpäeva. NB! Ärikliendile toimetatakse kaup aadressile ja erakliendile postkontorisse (kauba saabumise kohta saadetakse SMS-teade)
  • kui rehvid on tootja laos (märgitud tarneajaga), siis rehvid jõuavad soovitud sihtkohta Eesti piires vastavalt märgitud tarneajaks. Vedaja võtab kliendiga ühendust, et kokkuleppida rehvide üleandmise aeg! Rehvide transpordil Soome lisandub rehvide tarneajale transpordi aeg 3-7 tööpäeva. NB! Ärikliendile toimetatakse kaup aadressile ja erakliendile postkontorisse (kauba saabumise kohta saadetakse SMS-teade)

 

NB! Nädalavahetusel rehvide väljastust ei toimu!

Kui tellisite rehvid tellimuse alusel siis,

 

  • tellimuse kinnitus on Teie e-maili saadetud, mille alusel saate rehvide eest tasuda! Arve saadetakse Teile 3 (kolme) päeva jooksul​ peale tellimuse eest tasumist. Tasumise info leiate e-mailile saadetud tellimuse kinnituselt. Tellimuse alusel tasumine peab toimub 24h jooksul, vastasel juhul tellimus tühistatakse! Eelpool nimetatud tarneajad hakkavad kehtima peale raha laekumist meie kontole!

 

Kui tellisite rehvid järelmaksu alusel siis,

 

  • peale edukat järelmaksu lepingu sõlmimist kehtivad kõik eelpool nimetatud rehvide transpordi ja rehvivahetusega seotud tingimused.

 

Rehvivahetus ja rehvide tootmisajad

 

E-poest tellitud rehvide paigalduse hinnale lisandub alati ventiilide paigalduse tasu, milleks on 2 eurot ühe ratta kohta. ( sisaldab ventiili ja selle paigaldust). Olenemata, kas ventiilid on uued või vanad, vahetatakse need alati välja, et saaksime garanteerida rehvides õhu pidamise ja Teie turvalisuse tagamise. Ei kehti sõidukitele, millele on juba paigaldatud anduritega ventiilid!

 

Rehvivahetuse hindadega saate tutvuda SIIT!

 

Pigem erand, kui reegel - kodulehel rehvide juurde märgitud rehvide tootmisaeg võib olla tegelikkusest erinev kuni ühe aasta võrra, see tuleneb sellest, et ei ole võimalik laos erinevate aastaarvudega rehve üksikasjalikult sorteerida! N: kui e-poes on kirjas toote lisainfos DOT23, siis võib olla, et klient saab tegelikult DOT22 või DOT24 või tooted on erinevate DOT numbritega. Rehvitakso ei vaheta neid tooteid ümber! 

 

 


E-poe klienditugi

56 66 00 33 

E-R 10:00-16:00 

info@rehvitakso.ee

 

Huvipakkuvad teenused Rehvitaksos, aadressil Kadaka tee 183c, Tallinna töökojas

 

rehvivahetus