Hiina rehvid - kas kõik tootjad on head, mis vahe neil on?

Hiina rehvid - kas kõik tootjad on head, mis vahe neil on?

 

Viimaste aastate trend on see, et soodsate rehvide segment kasvab üli kiiresti ja turule tuleb üha rohkem Hiina tootjate kaubamärke. Küsimus on selles, kas kõik tootjad on head, mis vahe neil on ja kuidas mõista, kes toodab kvaliteetseid rehve?

 

Vaata videost Hiina rehvidest, mis pakub vastuseid erinevate hiinas toodetud rehvide kohta.

 

 

 

Hiina rehvid või kvaliteetbrändide omad ? Kui palju on väärt Aasiast pärit odavamad rehvid? Nendele küsimusetele leiad vastused meie teisest postitusest, mille leiad SIIT!

 


HIINA TALVEREHVID 2021

 

Selle hooaja soodsad ja väga kvaliteetsed talverehvid, mis on põhjamaisesse kliimasse spetsiaalselt loodud pehmed lamellrehvid, mille leiad rehvitakso e-poest:

 

 

  • SAILUN ICE BLAZER ARTIC lamellrehvid             NAELREHVID

 

SAILUN ICE BLACER ARTIC

 

Asümmeetrilise turvisekujundusega naastudeta talverehv sõiduautodele. Rehvi iseloomustab suurepärane haarduvus, hea juhitavus, tõhus pidurdamine nii lumistel teedel kui ka jääl. Palju lamelle suurema jõudluse tagamiseks. Siseääre elementide kuju on välja töötatud kontaktpinna suurendamiseks. Suur hulk erineva nurga all asuvaid lamelle parandab haarduvust ning võimaldab lumel ja jääl tõhusamalt pidurdada. Tõhusus lumel ja jääl. Välisserva eri sooned ja lamellid suruvad lume kokku ja vabastavad rehvi sellest, parandades jõudlust nii lumistel kui ka jäistel teedel. Vähem müra ja parem pidurdus. Soonte kuju vähendab vibratsiooni ja absorbeerib müra, muutes samal ajal pidurdamise tõhusamaks. Turviseplokid jaotuvad tihedatesse lamellirühmadesse, mis parandavad rehvi veojõudu lumel ja jääl. Lamellid on omavahel ühendatud, mis säilitab plokkide tugevuse ja parandab nii rehvide vastupidavust kui ka talvel sõites kogujõudlust. Ideaalne rehv talvetingimusteks

 

  • GREENMAX WINTER ICE I-15 lamellrehvid          NAELREHVID

 

GREENMAX WINTER ICE I-15

 

Suurepärane juhitavus. Suunatud soonte disain lume ja muda evakueerimiseks. Kompleksne pehme turvisega segu ja 3D lamellide tehnoloogia, et edendada juhitavust jää- ja lumeoludes.UUS TEHNOLOOGIA - Kummissegu on kohandatud järskude temperatuuri muutustega, nii et see talverehv ei kaota oma jõudlust mitte ainult "sügavas miinuses", vaid ka positiivsetel temperatuuridel muidugi talverehvide valikus lubatud piires. Näitab paremaid tulemusi kui teised hiina rehvid, samuti teeb silmad ette soodsamatele odavaklassi euroopa rehvidele. Parim hiina rehv, kui peamine rõhk on pidamisel, mis saavutati läbi pehme lamellisegu. Sa lihtsalt pead seda rehvi nägema ja katsuma ning sa veendud ise, et sa soovid need lamellrehvid enda autole paigaldada!