Põhjused, miks õigeaegne autoremont ja autohooldus on olulised

Põhjused, miks õigeaegne autoremont ja -hooldus on olulised

 

Põhjuseid, miks inimesed regulaarset autohooldust edasi lükkavad, on mitmeid - aeg ja raha on paar neist. Siiski on vähemalt sama palju häid põhjuseid pidada kinni tootja poolt soovitatud hooldusvälbast ja vajadusel teha autoremont esimesel võimalusel. 

 

autoremont

Ootamatu teelejäämine on õnneks enamasti välditav.

 

Turvalisus

Igal aastal juhtub tuhandeid liiklusõnnetusi. Põhjuseks pole alati kehvad juhtimisvõtted, vaid sõiduki halb tehniline seisukord. Kulunud pidurid, kulunud rehvid, vale rehvirõhk, vanad kojamehed - kõik need on lihtsasti välditavad, kuid võivad tegematajätmise korral lõppeda katastroofiga. Rehvitakso automehaanik ütleb, et regulaarne kontroll aitab avastada väiksed probleemid enne, kui need on kasvanud suureks.

 

 

Hästi hooldatud sõiduk on puhas

Selleks, et vähendada süsiniku jalajälge ja hoolida keskkonnast, tuleks autoga käia regulaarselt teeninduses. Korralikult hooldatud sõiduk aitab vähendada õhku paisatavaid heitgaase. Samuti aitab õigeaegselt avastatud leke vähendada õli, jahutusvedeliku ja kütuse sattumist keskkonda. 

 

 

Väike väljaminek praegu või suur hiljem?

Makstes väiksemaid summasid regulaarsele hooldusele, hoiab ära suured remondiarved hiljem. Rutiinne kontroll aitab leida algjärgus vead, mida on lihtne parandada. Siinkohal mainiksime ära, et Rehvitaksol on uudne teenus, kus on võimalik koheselt auto tõstukile ajada ja pisivead ülevaadata ning ka likvideerida, uuri Rehvitakso kiirteeninduse võimalusi siit Autoremont

 

 

Kõrgem järelturu väärtus

Kui sa pole just see omanik, kes sõidab auto läbi kuni romulani, siis järelturu väärtus võiks olla oluline mõttekoht. Sõidukid, mida on regulaarselt hooldatud ja võimalik tõestada, on müügihetkel rohkem väärt. 

 

 

autoremont

Oma sõidukit soovitame hooldada ja remontida usaldusväärses töökojas.

 

Paremad sõiduomadused ja vastupidavus

Auto on peale elukoha soetamist tihti üks kallemaid oste ja seega tasub selle eest hoolt kanda. Hooldatud sõiduk sõidab paremini ja näeb parem ka välja.

 

 

Vähem teelejäämisi ja mootori väljasuremist

Kui sa pole saanud sõitma hakata, sest näiteks aku on tühi, siis tead, kui frustreeriv, kulukas ja ajamahukas võib lihtne mehaaniline probleem olla. Regulaarne autohooldus aitab väikseid probleeme nagu tühi aku või purunenud voolik avastada enne, kui auto jääb teele. 

 


Info hoolduste kohta ja soovitused leiab auto manuaalist. Kõige olulisem on leida remonditöökoda, keda saab usaldada ning lasta neil teha kõik hooldused ja parandused. Rehvitakso autoremont on kvaliteetne, loe klientide tagasisidet meie kodulehelt.

 

 

Autoremont autoremondikeskuses Rehvitaksos

 

Rehvitakso pakub klientidele enam levinud autoremondiks vajalike teenuseid, milleks on süüteküünalde vahetus; pirnide vahetus; akude vahetus; kojameeste vahetus; vedelike vahetus; õlivahetus (mootor, käigukast); filtrite vahetus; üldhooldustööd; veermiku kontroll; rooliotsade vahetus; roolivarraste vahetus; pukside vahetus; šarniiride vahetus; õõtshoobade vahetus; rattalaagrite vahetus; keevitustööd; amortisaatorite vahetus; vedrude vahetus; amortisaatorite patjade vahetus; mootoririhma vahetus; mootoritihendite vahetus; piduritorude vahetus; piduriklotside vahetus, piduriketaste vahetus, pidurisadulate vahetus; pidurite puhastus ja reguleerimine ja veel palju muud.

 

 

Miks valida autoremont või autohooldus just Rehvitaksost?

 

 • Pikaajaline töökogemus - kogemused 10 aastat autoremondi alal
 • Autoremont on mugav - kliendil on võimalik oodata õdusas ooteruumis ja saada tasuta kohvi/teed/vett ning meeneid
 • Mugav asukoht -  asume Kadaka tee ääres, kust mugav kohe autoga teelt maha keerata ning samuti on töökoja ees suur tasuta parkimisala
 • Kvaliteetne teenus - töötajad on läbinud ametialased koolitused ja omavad tööalaseid sertifikaate ning kutsetunnistusi
 • Soodne hind - hinnad hoiame alati kliendile sobilikult soodsal tasemel
 • Kindlad lubadused - peame kinni remonditööde tähtaegadest
 • Remonditööde kindel ajalugu - säilitame teie sõiduki teenindusajaloo
 • Kampaania pakkumised - erinevad kampaania pakkumised allahindluste näol
 • Püsikliendi soodustused - püsikliendile kõik teenused alati -10% soodsamad
 • Järelteenindus ja garantiiaeg - pretensioonide esitamise aeg kuni kuus kuud ja varuosadele kaks aastat
 • Autoremont järelmaksuga - remondid autot täna, aga maksad hiljem
 • Kindlustus - omame oma tegevuse vastutuskindlustust 32 000.- eur väärtuses
 • Kaasaegsed seadmed - meil on tipptasemel kaasagsed Euroopa seadmed, mida täiustame ja hooldme järjepidevalt
 • Kvaliteetsed materjalid ja varuosad - kasutame parimaid Euroopa standarditele ettenähtud uusi materjale ja varuosasi
 • Varuosade kiire tarne - varuosade tellimine kohapeal, enam levinud varuosad jõuavad töökotta 1h jooksul
 • Lisateenused - konditsioneeri täitmine ja -hooldus, rehvide ja velgede  müük ja paigaldus
 • Proffesionaalsed teadmised - anname proffesionaalset nõu kõikides küsimustes, mis seotud autoremondiga, rehvide, velgede, rehvivahetuse ja konditsioneeri hooldusega, sest oleme oma ala spetsialistid!

 

BRONEERI AUTOREMONT SIIT

Broneeri rehvivahetuse aeg online