Talverehvide müük | Nr1 talverehvide veebipood Eestis

Talverehvide müük | Talverehvid | Soodsad talverehvid

 

 

Soodsad talverehvid osta siit, meil on PARIM HIND! 

Meil on ka soodne rehvivahetus  rehvivahetus või helista 581 000 81

 

 

 

LAMELLREHVID

talverehvide müük

 

 

Millal on parim aeg osta talverehvid?

 

Kuigi praegu on kätte jõudmas kuldne sügis, siis talv ja lumi tulevad alati ootamatult. Suvistel teedel pole pidamisega probleeme, aga niipea, kui libedus ja lumi teed üle võtavad on ka liiklusõnnetused sagedasemad. Süüdistada pole tihti kedagi teist, kui juhte, kellel puuduvad sobivad talverehvid. Olgu need siis lamellrehvid või parema pidamisega naastrehvid ehk naelrehvid, mõlemal juhul on oluline, et need poleksid liialt kulunud ning vastaksid sõiduharjumustele ning läbitavatele teeoludele. 

 

Mis on talverehvidel lubatud ja mis mitte?

 

Talverehvideks nimetame meie nii lamellrehve kui ka naelrehve. Lamellrehvidega on lubatud sõita aastaringi. Naelrehvid on lubatud kasutada alates 15. oktoober kuni 30.aprill. Talverehvidel on lubatud 3mm mustrijääk sügavust, kuid meie soovitame rehvid välja vahetada juba 4-5mm jääkmustri juures. Samuti soovitame rehvid välja vahetada iga 5 aasta tagant, sest selleks ajaks hakkab rehv kaotama oma elastsust ja ka muid sõiduomadusi.

 

Talverehvide müük

 

Talverehvide müük on enamasti kolinud internetti. Ka Rehvitaksos müügil olevad rehvid leiavad enamasti omaniku läbi e-poe. Kui rääkida veel talverehvide müügist, siis kõik ostjad teavad, et pakkujaid turul on väga palju, nii samuti on suur ka talverehvide valik ning seda keerulisemaks ostjal kujuneb õige talverehvi valiku tegemine. Ka meie müüme väga suures sortimendis talverehve, paljud tooted on kohe laos olemas, teatud tooted on meil partnerite laos nii Eestis kui ka Lätis ja Leedus. Rehvide kvaliteedi sortimendist hoiame väga laia valikut meie e-poes müügiks, nii, et iga ostja leiaks enda autole vastavalt oma majanduslikule seisule talverehvid. Valikus on nii hiina rehvid, korea rehvid, jaapani rehvid, euroopa rehvid jne. väga erinevates hinnaklassidest. Talverehvide ostmisel aitab teha valiku ka meie kodulehel leiduv info, sest uute talverehvide turule tulemisel postitame alati põhjaliku info meie kodulehele, kus leiab nii tehnilisi andmeid ja videosi ning ka arvamusi antud toote kohta.

 

Meie e-poe valikus on need talverehvid, mis on ostjate seas populaarsed ja kindlasti on saadaval alati ka tuntumad brändid nagu Continental, Michelin, Nokian, Goodyear rehvid. Brändid on ka alati esindatud paljudes talverehvide testides ja sealt ka ostjate nõudlus tekib antud rehvide ostu järele. Talverehvide testide infot leiab ka alati meie kodulehelt.

 

Missugused on vähem tuntud, kuid väga hea kvaliteediga rehvid?

 

Vähem tuntud brändid on tavaliselt suuremate brändide tütarettevõtted, kust toodetakse ka väga häid ja kvaliteetseid rehve, kuid millele tootjad nii palju turundust ei tee ja seeläbi pakutakse neid rehve soodsama hinnaga, kuid kvaliteedis mitte järeleandes.

 

Meie e-poe valikus võib leida sellised talverehve, mida toodab näiteks Continental ja mille brändi nimi on Barum. Nii samuti on Michelinil olemas bränd Kormoran ja Goodyearil bränd Sava. Need kõik rehvid on väga populaarsed autoomanike seas, neid ostetakse palju ning tagasiside olnud ainult positiivsed.

 

Talverehvide 2023/2024 müük internetist , mille valikud leiad SIIT!