TOP 5 kõige populaarsemad suverehvid 2024

TOP 5 kõige populaarsemad suverehvid 2024  | Tavalisest soodsam rehvipood!

 

LAMELLREHVID

suverehvid

 

Tutvustame 2024. aasta TOP 5 populaarseimat suverehvi! Meie tavalisest soodsamast rehvipoest leiate kvaliteetsed ja soodsad suverehvid, mis tagavad suurepärase sõidukogemuse. 

 


 

1. SAILUN ATREZZO ZSR2 suverehvid

 

sailun atrezzo ZR2 suverehvi

suverehvdi ostukorvis

Sailun Atrezzo ZSR2, on välja tulnud 2024 aastal uue mudeliga, mis on arendatud tagama täpset juhitavust nii märjal kui kuival pinnal. Selle rehvi südames on uuenduslik Ecopoint3 tehnoloogia, mis esindab innovaatilist ja jätkusuutlikku materjalitöötlust, mis on saavutatud läbi vedelfaasilise segamistehnika. Ecopoint3 eesmärk on täiustada ohutust, kulumiskindlust ja energiatõhusust, ületades sellega traditsiooniliste rehvide jõudlusnäitajaid, säilitades tipptasemelise kvaliteedi kõigis olulistes parameetrites.

 

Peamised omadused

 

Ecopoint3 tehnoloogia- revolutsiooniline kummi segamise tehnoloogia, mis optimeerib ohutust, kulumist ja energiatõhusust.

 

Märghaardumine - Sailun Atrezzo ZSR2 suverehv paistab silma erakordse märghaarduvusega, mille võimaldavad rehvi zik-zak kujulised kanalid ja laiad veeärajuhtimise sooned. Need elemendid aitavad tõhusalt vett rehvi ja tee vaheliselt pinnalt eemaldada, tagades sellega suurepärase märghaarduvuse. Märghaardumise klass A. 

 

Kuiv haarduvus- maksimaalne kontaktpind välisküljel tagab parima kuiva haarduvuse ja sportliku käsitsemise.

 

Müra vähendamine- varieeruva astmega mustridisainiga Atrezzo ZSR2 on üks turu vaiksemaid rehve, müratase alates 69dB.

 

Kvaliteet ja sertifikaadid- Saksamaa TÜV SÜDi poolt testitud ja sertifitseeritud, kinnitades selle rehvi suurepärast sooritusvõimet veetakistuse, märghaardumise ja pidurdamise osas.

 

Kui tunnete, et need rehvid sobivad teie vajadustega siis need saate OSTA SIIT

 

2. TRACMAX TX1/TX2/TX3 suverehvid

 

traxmac tx1 suverhevidtracmax tx3_suverehvidtaxmac tx2 suverehvid

Tracmax TX1                                         Tracmax TX3                                           Tracmax TX2

 

 

suverehvdi ostukorvis

 

Tracmax TX1/TX2/TX3 Hiinas toodetud suverehvid ei jäta kiiruse armastajaid külmaks. Need rehvid on loodud pakkumaks suurepärast sooritust kõrgetel kiirustel, tagades usaldusväärse veojõu ja sportliku juhitavuse. Mis teeb selle rehvi eriliseks, on selle asümmeetriline turvisemuster, mille põikihaardeservad kindlustavad efektiivse kiirenduse ja pidurduse ka märjal teel.

 

Peamised omadused

 

Asümmeetriline turvis koos arvukate põikihaardeservadega tagab, et kiirendus ja pidurdus oleksid kontrolli all isegi kõige libedamatel teedel. Rehvi sügavad pikisuunalised sooned vähendavad vesiliu ohtu.

 

Trapetsikujuline profiil ja suured õlaplokid suurendavad rehvi haarduvust ning pakuvad täpset kontrolli dünaamilise sõidu ajal.

 

Üks turu vaiksemaid, vaid 69dB. Seega, kui otsite suverehvi, mis suudab kiiruse, juhitavuse ja vaikse sõidu ühendada ning lisaks on veel soodne, on Tracmax teie valik. OSTA SIIT

 

3. MILEKING suverehvid

 

MILEKING suverehvid

suverehvdi ostukorvis

 

Mileking on Qingdaos, Hiinas asuv rehvitootmisettevõte, mis keskendub sõiduautode, maasturite ja  väikekaubikute rehvide valmistamisele. Nad on teada tuntud turvalisema sõidukogemuse, parema juhitavuse ja suurepärase haarduvuse pakkumise poolest, kõike seda mõistliku hinnaga. Hoolimata soodsatest hindadest, üllatab Mileking kvaliteedi poolest, pakkudes tooteid, mis tihti ületavad kallimate konkurentide omi. Seega kui otsite soodsama hinnaga kvaliteeti siis Mileking rehvid saate OSTA SIIT

 

Peamised omadused

 

Mõistlik hind- Mileking pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet, tehes sellest taskukohase valiku tarbijatele.

 

Haarduvus ja juhitavus- erakordne haarduvus nii kuival kui ka märjal teekattel tagab kindla juhitavuse ja mugava sõidukogemuse.

 

4. KORMORAN ULTRA HIGH PERFORMANCE suverehvid

 

kormoran-road-performance suverhevid

suverehvdi ostukorvis

 

Euroopa rehvituru parima hinna-kvaliteedi suhtega silma paistev Kormoran on Poola esirinnas olev rehvitootja ja kuulub globaalsele rehvihiiglase Michelini alla. Kormoran on Euroopas tuntud oma kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest, tootes rehve Michelini standardite järgi. Kusjuures hinnaklass on sama mis Hiina rehvidel, aga kvaliteet on parem, mis teeb sellest ühe populaarseima valiku. 

 

Peamised omadused

 

Uus Silica rehvisegu tagab kindla haakumise nii kuival kui märjal pinnal.

 

Asümmeetriline turvisemuster suurendab haarduvust, veojõudu ja juhitavust.

 

Madal veeretakistus vähendab kütusekulu ja CO2 heidet.

 

Süvendatud mustriga rehv tagab mugava sõidu ka keerulistes teeoludes.

Kvaliteetne toode soodsa hinnaga.

 

Komoran rehvid saate OSTA SIIT!

 

5. Hankook VENTUS PRIME4 (K135) suverehvid

 

Hankook VENTUS PRIME4 (K135

suverehvdi ostukorvis

 

Nende Lõuna Korea poolt toodetud suverehvidega on optimeeritud juhitavus ja mugavus on garanteeritud. Hankook VENTUS PRIME4 (K135) rehvidel on ühesuunaline turvisemuster, mille kajaka tiiva kujundus suurendab veojõudu ja pidurdusvõimet, samuti on need varustatud suurepärase vee suunamise võimega põikisuunas. Tänu madala mürataseme tehnoloogiale on nende rehvide müratase vaid 69 dB, mis tagab vaiksema ja mugavama sõidukogemuse. Ülimalt täpne käsitsemistehnoloogia. Lisaks pakub siksakiline 3D turvisetehnoloogia paremat haarduvust. 

 

Peamised omadused

 

Optimeeritud juhitavus- tagab stabiilse ja täpse sõidukogemuse.

 

Mugavus- vaikne sõit tänu madala mürataseme tehnoloogiale, müratase vaid 69 dB.

Suurepärane veojõud ja pidurdusvõime- tänu ühesuunalisele turvisemustrile, millel on kajaka tiiva kuju.

 

Efektiivne vee äravool- parandab sõiduohutust märjal teel tänu põikisuunalisele veesuunamisvõimele.

 

Äärmiselt täpne käsitsemistehnoloogia- tagab kindla kontrolli sõiduki üle.

 

3D siksakiline turvisetehnoloogia- suurendab kontakti teega, parandades haarduvust.

 

Hankook VENTUS PRIME4 (K135) on saadaval meie e-poes soodsama hinnaga kui rehvitöökodades või muudes rehvikauplustes, pakkudes lisaväärtusena tasuta püsikliendi staatust! OSTA SIIT.

 
 
 
LAMELLREHVID
suverehvid