Soodsad uued rehvid | Tavalisest soodsam rehvipood!

Soodsad uued rehvid - tavalisest soodsam rehvipood - rehvitakso.ee

 

Kuidas osta uued soodsad rehvid, mis sobivad just sinu sõiduharjumustega?

Ühe sõiduki eluaja jooksul saab rehve vahetada mitmel korral ning tegu pole kõige väiksema kulutusega. Seetõttu panime kokku praktilise juhise, et inimesele, kelle erihuvi pole rehvidega seonduv, saaks vajaliku info, et teha adekvaatne otsus. 

 

SUVEREHVID      Broneeri rehvivahetuse aeg online

soodsad suverehvid

 

Osta uued suverehvid osta SIIT! - tavalisest soodsam rehvipood!

 

Kuidas teada, millal on õige aeg osta uued rehvid?

 

Parim viis on lasta rehvid üle vaadata kogenud spetsialistil, kuid esmase kontrolli saab teha ka ise. Et mitte minna seadusega vastuollu, on vaja rehvimustri sügavust suverehvidel vähemalt 1,6mm. Kui mustrit on järel vähem või napilt niipalju, siis on õige hetk rehvid välja vahetada. Kummide küljed peaks samuti olema kahjustustest vabad. Tähtis on rehvide ühtlane kulumine, et tagada turvalisus ja lubatud võimekus. 


Ise rehve hinnates, saab seda teha visuaalsel vaatlusel. Alusta mustrist - kanalitest, mis jooksevad rehvipinnal ja on kontaktis teega. Veendu, et muster oleks piisavalt sügav ja oleks kulunud ühtlaselt üle terve rehvi. Paljudel rehvidel on nö sisse-ehitatud indikaatorid, mis mustri kuludes annavad ühel hetkel märku, kui on aeg rehvid uute vastu vahetada. Need indikaatorid võivad olla erinevates kohtades rehvipinnal. Jälgi ka rehvide külgesid, nendel ei tohiks olla ühtegi silmaga märgatavat kahjustust.

 

Veel üks lihtne viis hinnata rehvimustri sügavust, on mündi abil. Selle saab läbi viia mõne minutiga kasvõi koduukse ees. Lihtsalt jälgi, et testiksid rehvi mitme eri koha pealt. Münditesti õpetuse leiad siit.
Kui rehvid läbivad testi, pole vaja uusi veel osta. Hea idee on mustrijääki mõõta iga mõne tuhande kilomeetri järel või näiteks kord kuus. Kui sõitmist on palju, siis tuleks testida isegi tihemini.

 

Kuidas tuvastada õige rehvi suurus?

 

Kui on selge, et on vaja uusi rehve, siis järgmine küsimus, mis loogiliselt tekib, on nende suuruse kohta. Mis suuruses rehvid on õiged just sinu autole? Selle info leiab tõenäoliselt mitmest eri kohast: kleepekalt ukse sisemiselt servalt, tankimisava juurest, auto käsiraamatust või praeguste rehvide välimiselt küljelt. Kui sa pole kindel, kuidas neid numbreid mõista, siis tee pilt ja näita seda rehvitöökojas spetsialistidele, kes oskavad juba edasi aidata. 

 

suverehvide müük

Kampaania! Osta uued rehvid e-poest, saad püsikliendiks TASUTA!

 

Kuidas ma tean, millised rehvid sobivad just minu autole?

 

Järgmisena on vaja otsustada, millised rehvid sobivad konkreetse inimese vajaduste ja sõidustiiliga. Alusta enda sõiduharjumuste hindamisest. Kas sa enamasti liikled maanteedel või tuleb ka ette kruusateedel seiklemist? Kas sul on vaja sõita ka lumistel teedel või kasutad autot kuni esimese lumeni? Või on sinu jaoks kõige olulisem kütusesäästlikkus?
 

Kui on enam-vähem selge pilt ees, millised vajadused on olulised, saab hakata enda sõidustiilile sobivaid rehvitüüpe valima. 

 

Aastaringsed rehvid ehk enamasti lamellrehvid

 

Mõeldud nö keskmisele autojuhile. Nendega saab hästi hakkama erinevatel teedel ja ilmastikuoludes. Aastaringseks kasutamiseks sobivad rehvid saavad hästi hakkama sooja ilmaga, kuid ei ole võimelised pakkuma ülimalt head nakkuvust teega, mis on omane suverehvidele. Lamellrehvid on võimelised liikuma kergetes talveoludes, kuid pole parim valik ekstreemse külma, lume ja jääga. 

 

Suverehvid

 

Suverehvid tagavad parima soorituse, olles kiired ja kergesti juhitavad. Suverehvide mustriosa, mis on teega kontaktis, on suurem, mis pakub lühema pidurdusmaa, kiirema reaktsiooni järsult pöörates ja teistest rehvitüüpidest parema kontrolli sõiduki üle. Kuigi suverehvid on väga head vihmasel teel, siis tulenevalt madalamast mustrisügavusest, pole need mõeldud lumistesse oludesse.

 

Talverehvid

 

Talverehvid on ehitatud vastu pidama miinuskraadides, lörtsis, lumes ja jäistes teeoludes. Neid iseloomustavad laiad vahed mustrijoonises, mis võimaldab sõita läbi lume kinni jäämata ja teelt välja libisemata. Talverehvid on vajalikud juhtidele, kellel tuleb sõita ootamatutes teeoludes. Talverehvid on mõeldud kasutamiseks ainult ajal, kui valitsevad külmad ilmad, liiklusseaduse järgi on nende kasutamine lubatud alates 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Erandina võib talviste tee- ja ilmastikuolude esinemise korral naastrehve kasutada 1. oktoobrist kuni 30. aprillini.

 

 

Kas kõik neli rehvi peaks korraga vahetama?

 

Üks küsimus, mida Rehvitakso mehaanikud sageli küsivad, on selle kohta, kas kõigi nelja ratta all olevad rehvid tuleb vahetada korraga. Lihtne vastus on jah. Rehvid mõjutavad sõiduki juhitavust, seega on oluline, et need oleksid nii identsed, kui võimalik. Kui rehvid ei ole üksteisega täpses vastavuses, võib juhtuda, et üks sõiduki otstest ei reageeri nii kiiresti, kui teine, mis teeb juhtimise raskemaks. Rehvid on need, mis hoiavad sõiduki teel, seega võrdne rehvipind on ülioluline. 
 

Kui tõesti soovid vahetada ainult ühe või kaks rehvi, siis vali need, mis on võimalikud sarnased nendega, mis on juba all. Ühtlasi peaks vaatama, et rehvitüüp oleks sama juba olemasolevatega. Kui kaks vahetatavad rehvi on uued, siis need tuleks panna tagumisteks. 

 

 

Mis on paremad, uued või kasutatud rehvid?

 

Kuigi kasutatud rehvid võivad tunduda paremad - ennekõike hinna poolest - siis kaasnevad nendega ka teatavad riskid. Peamine on tundmatu rehviajalugu. Raske on öelda, kas rehvil on varasemaid kahjustusi, mis võivad teha rehvi vastuvõtlikumaks lõhkemisele. Kasutatud rehvidel võib esineda ka ebaühtlast kulumist, mis teeb vajaduse need välja vahetada kiiremini, kui uued rehvid.

 

 

Mida küsida rehvimüüjalt?

 

Kui on selge, mis tüüpi ja suuruses rehvi on vaja, tasub küsida müüjalt, mis on tema arvates parim rehv konkreetsele sõidukile. Veel tasub veenduda, kas rehvide tasakaalustamine on uute rehvide hinna sees. Hea on küsida ka iga rehvitootja garantiide kohta, et veenduda tingimustes ning teha õige otsus pikaks ajaks, kirjutab Bridgestonetire
 

Ülaltoodud nõuannete abil teed uusi rehve valides tõenäoliselt parima otsuse. 
 

Tasuta nõu saad küsida ööpäevaringselt Rehvitakso spetsialistidelt, kellel on üle 11-aastane rehvivahetuse kogemus. Klõpsa kollasele kastile ekraani allservas ja võta meiega ühendust. 

 

 

Allolevas videos saab näha, kui erinevalt käituvad uued ja kulunud rehvid

 

 

 

Soodsad rehvid 2024 | Vaiksed rehvid

Soodsad suverehvid 2024 | Vaiksed suverehvid

Soodsad talverehvid 2024 | Vaiksed talverehvid

 

Soodsad rehvid osta siit, meil on PARIM HIND ja transport 24-48 tunniga! SOODNE REHVIAHETUS. Helista 581 000 81