Naastrehvid

NAASTREHVID 2019

Selle hooaja müüdavamate naastrehvide tutvustus:

 

 

NAASTEREHVID

CONTINENTAL ICECONTACT 2 naastrehvid

UUS! GISLAVED NORDFROST 200 naastrehvid

SAVA ESKIMO STUD (EXTREAM) naastrehvid

HANKOOK WINTER i*PIKE RS W419 naastrehvid

NOKIAN HAKKAPELIITTA 8 naastrehvid

GOODYEAR ULTRA GRIP ICE ARCTIC naastrehvid

UUS! LEAO WINTER DEFENDER GRIP naastrehvid

 

 

Tehnikamaailma Eesti naastrehvide test 2015 (205/55R16)
 

1. Nokian Hakkapeliitta 8,
hinne:8,8
Winter Ice OSTA SIIT!
2. Continental IceContact2,
hinne:8,6
Winter Ice OSTA SIIT!
3. Hankook Winter i*Pike RS+ W419,
hinne:8,6
Winter Ice  
4. Goodyear Ultra Grip Ice Arctic,
hinne:8,5
Winter Ice OSTA SIIT!
5. Pirelli Ice Zero,
hinne:8,5
Winter Ice Tellimise peale! Tarneaeg 1 päev
6. Dunlop Ice Touch,
hinne:8,4
Winter Ice OSTA SIIT!
7. Gislaved Nord Frost 100,
hinne:8,3
Winter Ice OSTA SIIT!
8. Michelin X-Ice North 3,
hinne:7,9
Michelin X-Ice North 3 OSTA SIIT!
9. Bridgestone Blizzak Spike-01,
hinne:7,8
Winter Ice OSTA SIIT!
10. Sava Eskimo Stud,
hinne:7,8
Winter Ice OSTA SIIT!
11. Nordman 5,
hinne:7,7
Nordman 5

OSTA SIIT!

12. Linglong Greenmax WinterGrip,
hinne:7,2
Linglong Greenmax WinterGrip Ei ole müügil

 

 

Nokian Hakkapeliitta 8

 

Sõit lumel ja jääl. Jääpidamise poolest on Nokian parim, mida turult võib leida. Nii pidurdamiselon pikipidamine suurepärane ja juhtimine on lihtne ka ohuolukordades. Lumel tagab Nokian samuti kindla pidamise ja juhitavuse.

 

Sõit asfaldil. Sulailmaga saab aru, et rehv tehtud talve jaoks. Pidurdamisel ja möödumiskatsetel jääb pidamist puudu, aga õnneks on rehv loomupoolest rahulik ega üllata pidamise äkilise kadumisega.

 

Pidamine ja mugavus. Müra poolest on Nokian naastrehvide keskmike seas, see tähendab, et naastude krobinat on kuulda. Veeretakistus on naastrehvi kohta heal tasemel

 

Continental IceContact 2

 

Sõit lumel ja jääl. Continental on omaduste poolest ühtlane. Pikipidamine jääl on hea ja külgpidamine samuti, mis annab sõites kindlustunde. Rehv Toimib ka lumel eeskujulikult ja reageerib möödumiskatsetel kiiresti.

 

Sõit asfaldil. Rehv ei vea alt ka siis, kui keset talve sulale läheb. Märjal asfaldil on pidamine korralikult keskmisel tasemel ja möödumiskatse õnnestub kindlalr. Kuival asfaldil reageerib talverehvidele omase aeglusega, kuid äkilise libisemisi ei teki.

 

Pidamine ja mugavus. Müra ja veeretakistus on naastrehvide keskmisel tasemel, rööpassseõtud teel hoiab rehv üsna hästi suunda.

 

Hankook Winter I*Pike RS

 

Sõit lumel ja jääl. Hankooki pidamine on jääl hea ning rehv kuulab kindlalt rooli ja rasketes oludes ja möödumiskatsel. Lumel on käitumine loogiline ja kindel. Talveomadused on tasakaalus, kuigi ühtegi katsevõitu ei tulnud.

 

Sõit asfaldil. Märjal asfaldil õnnestub pidurdamine piisavalt hästi, aga rehv on pehme ja laisk, reageerib möödusmiskatsel aeglaselt. Tagarataste pidamine siiski säilib ja rehv ei käitu väga äkiliselt.

 

Pidamine ja mugavus. Rehvi- ja naastumüra on naastrehvide keskmisel tasemel. Hankook on naastrehvide seas kõige väiksema veeretakistusega.

 

Goodyear Ultragrip Ice Artic

 

Sõit lumel ja jääl. Goodyear on omaduste poolest kvaliteetrehv, kuigi ei võitnud ühtegi katset. Pikipidamine on jääl hea ja lumel veel parem, kuid jääl on puudu külgpidamisest. Juhtimine on siiski lihtne ka rasketes oludes. Lumel käitub rehv rahulikult

 

Sõit asfaldil. Asfaldil on Goodyear põhjamaade jaoks mõeldud naastrehvide seas keskmisest parem. Pidurdades on pikipidamine piisav ja möödumiskatsel käitub rehv rahulikult.

 

Pidamine ja mugavus. Rehvi- ja naastumüra, nagu ka veeretakistuse poolest, kuulub Goodyear keskmiste hulka. Keskmisel tasemel on ka suunakindlus rööplikul teel.

 

Gislaved Nord Frost 100

 

Sõit lumel ja jääl. Lumel on pidamine ja suunakindlus VÄGA HEA ja roolitunnetus tasemel. Rehv käitub rahulikult ja sõit on kindel ka ohuolukordades.

 

Sõit asfaldil. Pikipidamine on märjal asfaldil hea. Möödumiskatsetel on rehv laisk, kuid käitub korralikule pidamisele loogiliselt. Kuival teel käitub Gislaved rahulikult.

 

Pidamine ja mugavus. Madal müratase.