Suverehvide müük | Tavalisest soodsam rehvipood!

Suverehvide müük - tavalisest soodsam rehvipood!

 

1.mai on kuupäev, mis on märgitud pea iga autojuhi kalendrisse. Eestis on suverehvide kasutamine kohustuslik sõidukil 1.maist kuni 15.oktoobrini v.a juhtudel, kui sõidukil kasutatakse lamellrehve, millega võib liigelda aastaringselt. Suverehvide müük on juba alanud. Paljud kliendid ostavad juba täna suverehvid, et saada võimalikult soodsat hinda. Nagu ikka, teeb tark valik siis kui rehvivahetuse hooaeg ei ole veel käes, sest siis on rehvide hinnad soodsad!

 

LAMELLREHVID

 

suverehvide müük

Suverehvide müük on juba alanud, vaata www.rehvitakso.ee

 

Tänu põhjamaisele kliimale ning lumistele teedele, eelistavad enamus eestlased talvel kasutada oma sõidukitel naastrehve. Naastrehvid tagavad parima pidavuse lumistel teedel ning vahelduva temperatuuriga kevadel aitavad paremini püsida ka libedal asfaldil. Suve saabudes aga tuleb talverehvid vahetada suverehvide vastu ning seadus võimaldab seda soodsate ilmatingimuste korral teha juba alates 1.märtsist.

 

Kahte tüüpi rehvide kasutamine aastavältel aitab pikendada nende eluiga, sest rehvimustrikuluvus on väiksem kui lamellrehvidel. Suverehvide minimaalne rehvimustrisügavus on 1,6mm, kuid kõige targem otsus oleks uute rehvide soetamiseks juba 3mm sügavuse kulumuse juures. 

 

Kuidas saab mõõta rehvimustri sügavust ja millal peaks seda tegema?

 

Rehvimustrit on lihtne mõõta: seda saab teha koduste vahenditega (nagu supler, tikkud, kahe eurone münt jne), kuid müügil on ka spetsiaalseid mustri sügavuse mõõtmisvahendeid (digitaalsed ja manuaalsed). Võtmehoidja tüüpi mõõtjaid saab hoida oma autovõtmete küljes või käetoe sees autos. Kõige õigem aeg mustri sügavuse mõõtmiseks on rehvivahetuse eel, mil järgnevaks sõiduperioodiks autot ette valmistatakse. Juhul, kui mustri sügavus on alla seaduse lubatu, tuleb soetada uued rehvid. Kuigi suverehvid võivad vastu pidada kuni 5 hooaega, tuleks siiski ilmtingimata need välja vahetada uute vastu tänu kummisegu enda elastsuse kadumisele. Pea meeles, et nn ‘slikkide’ rehvidega sõitmine on ohtlik teistele liiklejatele kui ka sinule. Kontrolli rehvimustri sügavust aegsasti ja vaheta vanad rehvid uute vastu. Mõõtevahendite puudumisel on võimalik kontrollida suverehvil mustri sügavust veesoones paikneva kummiklotsi pealt: minimaalse kulumisastme puhul on rehvimuster kulunud klotsiga tasa ning tegemist on utiili kuuluva rehviga.

 

 

Miks eelistada suverehvi lamellile?

 

Suverehvid on spetsiaalselt disainitud suvistes tingimustes sõitmiseks. Sõidumüra on minimaalne tänu pehmele kummikoostisele ning mustrile, tagades parima haakuvuse teekattega. 7 kraadise õhutemperatuuri juures hakkab suverehv kõige paremini tööle. Mustrisse lõigatud veesooned aitavad vältida veeliu tekkimist, suunates sademevee rehvipinnalt eemale. Lamellrehvid on valmistatud jäigemast kummisegust ning tekitavad sestap ka rohkem rehvimüra. Kuigi tegemist on aastaringselt kasutatava rehvitüübiga, tuleb nende seisukorda aasta jooksul tihedamini kontrollida. Rehvimustri sügavus väheneb aastast-aastasse, ning hooajaliselt ei kesta need nii kaua kui suverehvid. Lisaks on lamellrehvide puhul ohtlikus olukorras pidurdusmaa pikem kui suverehvidega. 


 

Mida tuleb arvestada suverehvide ostmisel?

 

Suverehve on müügil igas hinnaklassis, kuid kohe kindlasti me ei soovita soetada kõige odavamaid rehve. Suurem investeering rehvide soetamisel võimaldab ohutumaks liiklemiseks ning vastupidavust mistahes tingimustes. Enne uute suverehvide soetamist tuleks pöörata tähelepanu enim labelingile ehk rehvinäitajatele (pidurdusmaa, veeretakistus, müratase). Kategooriliselt jagunevad need A, B, C, D-klassi. 

 

Miks tuleks suverehvide vahetuse ajal kontrollida ka sõiduki tehnilist olukorda?

 

Juhul, kui te ei märka oma sõidukil tehnilisi probleeme muul ajal, siis rehvivahetuse ajal on võimalik kontrollida ka pidurite, veermiku ning veosildade olukorda. Probleemide avastamisel on võimalik väikesed vead kiirelt lahendada, suuremate tehniliste probleemide korral tuleks aeg broneerida autohooldusesse, et vähendada hiljem ohtlikke olukordi liikluses. 

 

Millisel juhul kuuluvad suverehvid utiliseerimisele?

 

Rehvimuster on 1,6mm ja vähem

Sisejooksul on märgata märgatavat kulumist, ehk nööride paljandumist

Rehvil on defektid mustril või veesoontel

Korduvalt paigatud rehvid (parandatud rehvid)

Rehvi vanus on 5 aastat ja rohkem

 

Utiliseerimisele mõeldud rehvid ei ole mõeldud müügiks ning kasutamiseks liiklusesse. Ohtlikuks kuulutatud rehvid tuleb viia jäätmekäitlusega tegelevatesse ametitesse või jätta meile. Ostes meilt 4 uut rehvi, utiliseerime teie 4 vana rehvi tasuta!

 

Millise tootja suverehve valida?

 

Kvaliteetsed suverehvid on üheks tähtsaimaks turvavarustuseks. Populaarsemad rehvitootjad on Hankook, Michelin, Bridgestone, Continental, GoodYear, Pirelli, Nokian jne. Nende kvaliteetsus on garanteeritud ning testitud. 

 

Samuti pakume väga soodsate hindadega ka teisi tuntud ja vähem tuntud rehvibrände, nagu Barum, Sunfull, Sailun, Tracmax, Norssken,Dunlop, Kumho, Nankang, Gislaved jms rehvid.


 

Suverehvide müük on juba alanud Rehvitakso veebipoes: www.rehvitakso.ee

 

Suverehvide müük

 

Suverehvide müük tähendab seda, et Rehvitakso veebipoes on saadaval soodsate hindadega suverehvid. Soovitame osta suverehvid, enne suverehvide vahetmis tähtaega, see tähendab soodsamat hinda leiate vahetult enne ja peale rehvivahetuse hooaega. Kui sa ei leia meie e-poest soovitud rehve või rehvimõõtu, siis võta meiega ühendust info@rehvitakso.ee või helistage 581 000 81. Teatud tooted on tellimise peale, mida e-poes ei kuvata. Tellimise aeg olenevalt tootest kuni 1-7 tööpäeva. Tutvu kogu suverehvide valiguga SIIT!

 

LAMELLREHVID

SOODSAD SUVEREHVID 2024 |  Nr1 suverehvide veebipood  - rehvitakso.ee

Suverehvide müük - PARIM HIND ja transport 24-48 tunniga!

Helista 581 000 81