Suverehvide müük on juba alanud!

Suverehvide müük - kui ostad suverehvid, peaksid teadma neid kolme asja!

 

Soojad ilmad on juba käega katsutavad ja seetõttu on aeg hakata mõtlema rehvivahetuse peale ja sellele, kust osta soodsad suverehvid. Mõned inimesed on valinud lamellrehvide tee, teised aga suverehvid. Kui sinu valikus on suverehvid, loe siit edasi, et teada saada, mida silmas pidada suverehvide ostu korral. Suverehvide müük on juba alanud. Hoiame suverehvide hinnad alati kliendile soodsal tasemel! 

 

LAMELLREHVID

suverehvid

Suverehvide müük meie e-poes on tavalisest soodsamad hinnad kui teistes rehvipoodides. Vaata SIIT!

 

Suverehvide müük – miks just suverehvid, mitte lamellrehvid?

Miks peaksid rehvivahetuse peale mõeldes mõtlema just suverehvidele mitte lamellidele? Vastus sellele küsimusele peitub sinu auto jõudluses. Kui sõidad lamellrehvidega, saad rehvid, mis võivad kevadel, suvel, sügisel ja isegi üsna pehmetel talvedel hästi töötada. Kõige hullemates, jäisemates talvistes sõidutingimustes hakkavad lamellrehvid aga oma nõrkust näitama.

 

Suverehvid on mõeldud maksimaalse haarduvuse tagamiseks, pakkudes autodele suuremat kiirust. Suverehvid võimaldavad pädevatel autojuhtidel ära kasutada maksimaalset võimekust kurvis ja suurenenud pidurdamisvõimet. Teega kontakt on suverehvidel tippklassi kuuluv, kuid ka märgades tingimustes saavad nad paremini hakkama kui lamell​​rehvid.

 

Niisiis, suverehvid pakuvad suuremat jõudlust inimestele, kes panustavad heale sõidukogemusele ja eelistavad sõiduks maksimaalset veojõudu ja juhitavust. Seega kõigil, kes soovivad suveperioodil investeerida paremasse ja turvalisemasse sõidukogemusse, on suverehvide ostmine ainuõige samm.

 

Osta uued suverehvid siit -> LAMELLREHVID

 

 

Millistele sõiduomadustele on soodsad suverehvid?

Suverehvidel on otsene seos sellega, mida loodad juhina saavutada. Kõik suverehvid parandavad sinu auto haarduvust, reageerimisvõimet ja pööretel väledust. Kuid mitte kõik suverehvid pole võrdsed.

 

Mõned suverehvid on nii öelda universaalsed ja annavad rehvivahetusel positiivse tulemuse kõigis eelpool mainitud valdkondades. Teised suverehvid sobivad aga võimsamatele autodele, näiteks sportautodele, ja ainult siis, kui juhtidel on vajalik oskus ära kasutada seda, mida need rehvid auto heaks teha saavad.

 

Kui sul on linnaauto, ja sa ei kavatse suvel väga kruusastel teedel sõita, on sul tarbetu ja isegi raiskav kaaluda suure jõudlusega suverehvide hankimist. Sportauto puhul peaksid aga kaaluma võimekamaid suverehve, mis loovad suuremat turvatunnet suurtel kiirustel.

 

Suverehvide mustri eluiga

Sõiduki hoolduse seisukohast on suverehvide mustri eluiga tegur, mida tuleb arvesse võtta. Suverehvid on suure jõudlusega, kuid olenevalt nende kasutamisest võib nende eluiga olla pikem või lühem. Suverehvi mustri eluiga sõltub palju sinu sõidustiilist ja sõidetava tee kattematerjalist. Loomulikult kulub muster kiiremini rohkematel sõitudel ja ebatasasel/konarlikul pinnal sõites.

 

Samuti on üheks suverehvi mustri eluea mõjutajaks õhutemperatuur. Rehvivahetus on vajalik seetõttu, et suverehvidel on tavaliselt väiksem muster kui lamell- või talverehvidel ja suverehvidel on ühendeid, mis taluvad rohkem kuumust. Ka kuluvad suverehvid vähem kõrgematel temperatuuridel, kus neil on suurim külgmine (ja pikisuunaline) haarduvus, ning nad pakuvad seeläbi paremat reageerimisvõimet.

 

Rehvivahetus

Üks asi, mida pead rehvivahetuse peale mõeldes tegema, on ekspertarvamuse küsimine. Meil, Rehvitaksos, on suverehvide müük, kus töötavad vaid oma ala spetsialistid, kes annavad sulle nõu sinu sõidukile parimate suverehvide valikul.

 

Broneeri rehvivahetus aeg siit -> Broneeri rehvivahetuse aeg online

 

suverehvid

 

 

 

  • Meil on suverehvide PARIM HIND!
  • Suverehvide transport väga KIIRELT koju kätte!
  • SOODNE ja KIIRE rehvivahetus